Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Producent songů Kanye Westa JEREMIH vystoupí tento týden v Roxy

V úterý 14. června do Prahy poprvé zavítá americký raper a r&b zpěvák Jeremih. Svou novou, kritiky oceňovanou, desku Late Nights představí v klubu Roxy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Jeremih
úterý 14. června 2016 21:00
(konec +- středa 15. června 2016 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Jako support vystoupí český projekt VR/NOBODY. Vstupenky za 570 Kč jsou k dispozici na webu fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro. Na místě pak za 600 Kč.

Jeremih má hudbu v krvi, už od mala se sám učil na různé nástroje, ať už to byl saxofon, bicí nebo klavír. Na škole hrál v několika kapelách, které se mimo jiné orientovaly na latino jazz. Už tyto první zkušenosti s hudbou na něj měly zásadní vliv. Díky lásce k hudebním nástrojům přinesl v té době do především elektronického r&b, klasické nástroje a vrátil tak uměle znějícímu žánru jeho organičnost a soulový nádech. Nespoutaná energie, improvizace a chemie mezi hudebníky se projevuje především v nesčetných spolupracích. Mezi jména, se kterými se Jeremih spojil, se řadí např. 50 Cent, Lil Wayne, Wiz Khalifa, Busta Rhymes, Future, French Montana, J. Cole, Big Sean nebo Ty Dolla $ign. Kromě vlastní tvorby produkoval songy i pro Kanye Westa nebo Nicky Minaj.

Jeremiho alba Jeremih a All About You se umístila na předních příčkách hitparád, prodejů i hodnocení hudebních kritiků. Poslední deska Late Nights vyšla letos a vysloužila si skvělé recenze díky svému futuristickému přístupu k žánru. Zejména singl Pass Dat se řadí na vrchol nové vlny atmosférického a abstraktního r&b. Letos by měl Jeremih vydat nové album Later That Night, jak potvrdil v rozhovoru pro Billboard. Čtrnáctého června snad uslyšíme i dosud nevydané tracky. Je na co se těšit.

EN-
JEREMIH (US), producer of Kanye West’s tracks live in Roxy
14. 6. 16 Roxy, Praha
American rapper and r&b singer Jeremih will come to Prague on Tuesday June 14th for the first time. He will bring his new record Late Nights to Roxy club. Czech project VR/NOBODY will perform as a support act. Tickets for 570 CZK are available via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro. Box office price will be 600 CZK.

Jeremih had music in his blood since childhood. He learned how to master multiple instruments such as saxophone, drums or piano at early age by himself. He played in multiple school bands focusing also on latino jazz. Even these early experiences made a huge impact on his music career. He returned to classical instruments and soul feeling in the synthetic sound of r&b thanks to his love to instruments. He has been influenced by his big love – jazz. You can feel this unchained energy, improvisation and intuitive cooperation between musicians especially in the tracks featuring other artists. Jeremih collaborated with numerous remarkable musicians such as 50 Cent, Lil Wayn, Wiz Khalifa, Busta Rhymes, Future, French Montana, J. Cole, Big Sean or Ty Dolla $ign. Jeremih was also writing songs for such artists as Kanye West or Nicky Minaj.

Jeremih’s first two albums Jeremih and All About You were peaking on top of charts, sales and also well received by music critics. The newest record Late Nights was released this year and was highly acclaimed by media and fans thanks to its futuristic approach to the genre. Especially single Pass Dat is one of the best tracks of the new wave of atmospheric and abstract r&b. Jeremih announced new album Later That Night in Billboard interview coming out later this year. And we hope to see the new track being performed live in Roxy on June 14th. This show is something to look for.

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 13. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Producent songů Kanye Westa JEREMIH vystoupí tento týden v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 13. 6. 2016. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10405. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Producent-songu-Kanye-Westa-JEREMIH-vystoupi-tento-tyden-v-Roxy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:17