Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Britský objev Palace přiveze svůj debut So Long Forever

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PALACE (UK)
sobota 12. listopadu 2016 21:00
(konec +- neděle 13. listopadu 2016 04:00)
Chapeau Rouge
Praha - Staré město (CZ)
O britských Palace se mluvilo jako o jednom z největších objevů kytarové scény roku 2014. Letos, o dva roky později, vydávají debutové album So Long Forever, se kterým poprvé přijedou i do Prahy, a to 12. listopadu 2016 do Chapeau Rouge. Koncert je zdarma.

Britská čtveřice Palace vydala svoje debutové EP Lost In The Night v roce 2014 a prestižní NME je nazval nejrychleji rostoucí hvězdou roku. Úspěšné evropské turné na sebe nenechalo dlouho čekat. O rok později vyšel následovník Chase The Light, který byl opět velmi dobře přijat a debutoval na známém BBC Radio 1.

Očekáváné první album So Long Forever však vydávají Palace až letos v listopadu. Jde o velmi vyzrálou desku, na které se projevily dva roky koncertování. Zásadní vliv měla i produkce Adama Jaffery a masteringu od Cenza Townshenda (The Maccabees, Florence and The Machine ad.). I proto se o Palace často mluví jako o nových The Maccabees. A to je velký příslib do budoucna, nemyslíte?

EN-
PALACE (UK) are releasing debut album and coming to Prague
12. 11. 16 Chapeau Rouge, Prague
British band Palace was named one of the rising stars in 2014. They waited and crafted their debut for next two years. So Long Forever is finally being released this year and Palace will bring it to Chapeau Rouge, Prague on November 12th 2016. It's a free admission show.

British quartet Palace released their debut EP Lost In The Night in 2014. Prestigious NME named them the quickest rising star of the year. The new band later toured UK and EU successfully with great response from fans. Chase The Light EP was released a year later and debuted on renowned BBC Radio 1.

A long awaited first album So Long Forever is being released this November. The album sounds mature and was made with great musical skills thanks to two years of touring and stage experience gained during the time it was recorded. It was produced by Adam Jaffery and mixed by Cenzo Townshend (The Maccabees, Florence and The Machine etc.). Maybe that’s why Palace are often called the new The Maccabees. And it’s a great promise for the future, don’t you think?

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 14. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Britský objev Palace přiveze svůj debut So Long Forever. Vychytané.cz. [Online] 14. 6. 2016. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10402. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Britsky-objev-Palace-priveze-svuj-debut-So-Long-Forever
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 06:32