Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ Lucca 26. dubna ve Vsetíně! Rozhovor s DJem Lucaschem!

Rozhovor s Djem Lucaschem, který zahraje na blížící se party TermX special _Warm UP Creamfields 26.Dubna ve Vsetínském Besedním Domě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TermX Creamfields WarmUp
sobota 26. dubna 2008 21:00
(konec +- neděle 27. dubna 2008 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
1) Ahoj Lukáši, tady na moravě snad neexistuje nikdo, kdo by Tě neznal, ale i pro tento případ se nám prosím v rychlosti představ.
Narodil jsem se 19.ledna 1981 v Kyjově a v současné době žiju v Uherském Hradišti. Od roku 1999 se věnuji djingu, v roce 2000 jsem založil promo a booking agenturu Strobe. Na našem infoserveru www.strobe.cz naleznete více informací o mně, ale i dalších námi zastoupených djs.


2) Děláme spolu rozhovor před party TermX, která je zároveň i Warm UPem na největší festival u nás v Česku - Creamfields Central Europe. Jak vnímáš tento festival a co si o něm myslíš, jak o legendární klasické verzi , tak o naší české mutaci.
Tento festival je jak zmiňuješ legenda, takže věřím tomu, že většina z nás ví o co jde už podle názvu. Pořadatelé mají můj obdiv za zvládnutí tak obří akce. Z toho, že vznikla česká "Central Europe" mutace mám velkou radost. Je to rozhodně velké zviditelnění a plus pro celou českou taneční scénu.


3) Prosím Tě, jak dlouho jsi vůbec bossem největší bookingové agentury tady na moravě Strobe? A kolik vás v té partě vlastně je?
Název i logo pro agenturu jsem vymýšlel na začátku roku 2000. Kámoš se mi v té době postaral i o profesionální grafické zpracování tohoto loga a také velmi hezký html web, který fungoval až do poloviny minulého roku. V naší partě je asi 20 skvělých lidí a nechybí v ní i jedna skvělá pitbulka :) Neustále hledáme nové nadšence, kteří by pod naší agenturou chtěli podporovat elektronickou scénu. Zájemci ať se nestydí nás oslovit. Budeme rádi a těšíme se :-)

4) Jsi taky promotér mnoha akcí tady na Zlínsku a kolem Hradiště... Kde se Ti hrává nejlíp a kam se rád vracíš..
Momentálně se již do pořádání či spolupořádání akcí tolik neženu, protože na to není čas ani finanční prostředky. Stejně tak tu není tak objemná základna partynadšenců jako dřív, a proto dávám přednost pořádání jedné kvalitnější klubové akce za měsíc. Pokud mám o víkendu volno, tak raději vyrazím se psem na procházku či do hospůdky za známýma. Často vyrazím také na cizí a vzdálenější akcičky. Rád poznávám nové kluby, nové lidi a moc rád se vracím tam, kde se mi líbilo. V současné době mě můžete slyšet nejčastěji asi ve Veselí nad Moravou, kde jsem přijal rezidenci v pěkném a útulném klubu Royal.


5) Docela často hráváš i v zahraničí, co říkáš na party tam a tady.. jsou to razantní rozdíly?
Co se atmosféry týče, tak jednoznačně nej publikum bylo vždy ve Slovinsku, Polsku, Lucembursku a Švýcarsku. U nás či na Slovensku jsem ale zažil také celou řadu vynikajících parties se skvělou a odvázanou atmosférou. V některých zemích začínají parties třeba o půlnoci a končí ve 4, jinde se plní a ožívají až na after parties, které končí ve večerních hodinách... V každé zemi byly na parties nějaké rozdíly a jiné zvyky než u nás. Slovo party má však všude stejný význam a to je to hlavní! :-)

6) Jaké máš plány do budoucna.. chystáš specialní tour, nový projekt, nebo nějakou velkou superakci?
V druhé polovině roku plánuji propagační turné naší agentury po různých klubech, na které bych rád zval i výborné djs ze zahraniční. Velkou superakci prozatím neplánuji. Z těch středně velkých akcí pro cca 500 lidí bych doporučil sérii párties Sonne Edition v Topolné na uherskohradišťsku, kterou pořádají mí Strobe kolegové. Další díl mají naplánován na 23.srpna a djské obsazení je neuvěřitelně neokoukané a skvělé! :-) Hlavní pořadatel Skein ho jistě po potvrzení všech účinkujících vypustí brzy mezi klubery :)


7) Co letní festivaly, jezdíš na ně hrát , nebo se i jen tak bavit a prozradíš nám svůj osobní horký TIP na toto léto?
Na festivaly jezdím hrát velice rád :-) V České republice se mi nedostává velkého zájmu ze strany jejich promotérů, proto jsem většinou hrával především v zahraničí. Výborné festivaly pro tisíce lidí jsem si za gramofony užil hlavně v Německu a Lucembursku. Na kvalitní české festivaly se jezdím podívat samozřejmě i jako návštěvník. Kompletní djské obsazení letošních letních festivalů ještě není známo, takže já osobně bych určitě rád vyrazil právě na již zmiňovaný český Creamfields a festival Pohoda v Trenčíně u slovenských sousedů. To jsou mé současné horké tipy :-)


8) Poslední otázku směřuju k oné mega party TermX.. Co vzkážeš všem svým příznivcům, kteří se už těší na 26.Dubna do Vsetínského Besedního domu , kde budeš hrát po boku nejlepší Djky v Česku Luccy...
Těším se na všechny své kamarády, kamarádky, příznivce i djs. Budu si tuto akci užívat s vámi a na závěr akce nabídnu energické taneční a melodické groovy techno a tech-trance ze svého kufříku. Doufám, že si pořádně všichni zapaříme! :)

www.idj.cz/lucasch
www.strobe.cz

Díky za rozhovor
Honza Přikryl
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 17. 4. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. DJ Lucca 26. dubna ve Vsetíně! Rozhovor s DJem Lucaschem!. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1040. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Lucca-26.-dubna-ve-Vsetine!-Rozhovor-s-DJem-Lucaschem!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 10:21