Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

PENEŘI STRÝČKA HOMEBOYE ŘÁDÍ NA MORAVĚ

Vyznavači českého kultovního hip hopu máte se na co těšit. Připraveny jsou dva koncerty v Kroměříži a ve Zlíně v rámci oficiálního turné a nové desky Rap´n´Roll
Přidat na Facebook
Po osmi měsících se opět rozezní hip hop live v Music Clubu Slady Kroměříž. Zapište si do deníčků datum pátek 20.10. 2006. Protože vystoupí PSH (Peneři Strýčka Homeboye) v rámci oficiálního turné a nové desky Rap´n´Roll a u toho nesmíte chybět!

PSH vystoupí jako obvykle v kompletní sestavě: Orion, Wladimir518 a DJ Mike Trafik. Budou k slyšení jak staré pecky z předchozích alb, tak i nové skladby z již zmiňovaného alba Rap´n´Roll.

Během pátečního hip hopového večera uvidíte také breakdance battle mezi Explosive crew (Šumperk) vs. 2BC (Kroměříž). Budou hrát staří známí DJ Opia (z Naší Věci - Brno), DJ Poem (Zlín), DJ Necro (Ostrava) a DJ Tom-E (Zlín). A také uslyšíte i 15-ti minutový beatbox v podání Roela.

Celý večer poběží přímo na podiu velkoplošná videoprojekce graffiti videí Kick the Shit 2000, Quality Control 1 a Quality Control 3.

Pokud nezvládáte návštěvu v Kroměříži, nesmutněte! Připraven je druhý koncert, tentokráte ve Zlíně ve Velryba Music Baru (pátek 28.10.2006). Samozřejmě i zde večer nekončí koncertem.. Navíc jen pro zlínské fanoušky je připraven opravdový skvost.. DJ Mike Trafik se nechal přemluvit a zahraje jenom a jenom pro Vás svůj hodně luxusní set plný hipecovýho soudu..

To vše za pár kaček.. Kilo pade dáte nenééé?

Samozřejmě, že z obou koncertů budou zase nějaké ty „vychytané“ fotečky, takže se máte jako obvykle na co těšit .. :o)

majkl
(Michal Gaja)
pondělí 16. 10. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. PENEŘI STRÝČKA HOMEBOYE ŘÁDÍ NA MORAVĚ . Vychytané.cz. [Online] 16. 10. 2006. [Citace: 19. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=104. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PENEŘI-STRÝCKA-HOMEBOYE--ŘÁDÍ-NA-MORAVĚ--
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pátek 19. července 2024 02:08