Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Největší festivalový sud v Evropě má premiéru za sebou

Snap Call si v něm připili, Everlast ho ocenil
Přidat na Facebook
Velikostí předčil všechna očekávání, obsahem okouzlil každého, kdo jej navštívil. Jameson Barrel se stal na festivalu JamRock oblíbenou destinací mnoha hudebních fanoušků i kapel. Během svého vystoupení jej ocenil také Everlast: „Zdravím všechny, kdo jsou tam u toho sudu nahoře a pijí jednu z mých nejoblíbenějších whiskey! Něco takového jsem vážně ještě neviděl,“ pozdravil americký zpěvák a rapper posluchače, kteří si vybrali pro sledování jeho koncertu právě balkón největšího festivalového sudu v Evropě.Mezi tím už si užívala nabídku drinků v Jameson Barrelu skupina Snap Call, která jako jedna z prvních ochutnala úplně novou whiskey Jameson Caskmates. „Netušili jsme, že whiskey a pivo k sobě můžou mít takhle blízko. Všechno to kombinování dobře známe, a když neprobíhá v režii barmanských odborníků, nekončí to zrovna dobře. Tohle je ale úplně jiná liga – whiskey zraje v sudech po irském černém pivu a chytá díky tomu velmi specifickou chuť. Jsme nadšení,“ pěli chválu po slavnostním otevření soudku s Jameson Caskmates členové Snap Call, kteří druhý den odehráli skvělý koncert na Park Stage.Kdo nebyl na JamRocku, nemusí litovat. Obří Jameson Barrel bude stát také na Vysočina Festu a Sázavafestu i se svou kompletní nabídkou – Jameson Caskmates, osvěžující longdrink Jameson Ginger, který si může každý sám namíchat tak, aby měl ten správný říz, a spoustu dalších drinků.

Na kytary a na sudy!

Kde najdete Jameson Barell:
Vysočina Fest 7.–9. 7.
Sázavafest 4.–6. 8.

www.jameson.cz
www.pijsrozumem.cz

Dodala: Ivana Marcinova
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 12. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Největší festivalový sud v Evropě má premiéru za sebou. Vychytané.cz. [Online] 12. 6. 2016. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10385. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejvetsi-festivalovy-sud-v Evrope-ma-premieru-za-sebou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 21:29