Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ať se snaží ona - EP 2016

Botox, platinové blondýny a široká ramena. Kapela Ať se snaží ona vstupuje na scénu.
Přidat na Facebook
Tuhle partu rozhodně nepřehlédnete: v helmách a nasoukaná do chráničů amerického fotbalu má nezaměnitelný vzhled a originální zvuk. Čtveřice hraje alternativní electrorock prošpikovaný ironickými texty, jak ukazuje už sám název kapely Ať se snaží ona. Ta nyní digitálně vydává svoji první nahrávku EP2016.Pokud se necháte vtáhnout do světa přileb, chráničů a botoxu, čekájí na vás elektronické ruchy, energické bicí doplňované sugestivní rockovou kytarou a texty jež jsou reflexí bývalých a budoucích vztahů. Čtveřice si neváhá dělat srandu nejen ze sebe, jak už dokázala v loňském roce na singlu Telefón, ale také z botoxem napuštěných dívek či přecitlivělých dam.“Texty za nás i naše posluchače po švejkovsku řeší to, co jsme v předchozí vztazích neuměli vyřešit sami. Aktuálně se nám všem v partneském životě samozřejmě bez chybičky vede. Dotýkají se, ale určitě našich vztahů budoucích. Koneckonců v dresech a chráničích nelze neřešit záležitosti jinak než rychlostí a silou.“ vysvětluje autor textů a zpěvák Tomáš Kolář.Rocková kytara a bicí, které doprovází elektronické ruchy a zvuky provázané v netradičních harmoniích a postupech, neváhají přiznat svoji inspiraci v brněnské alternativě Dunajem počínaje a Midi Lidi konče. “Dunaj nás kdysi neuvěřitelně ovlivnil, a tak jsme se rozhodli udělat si radost a natočit cover jejich skladby Barvy,” vysvětluje kytarista Vladimír Podhorský a dodává: “Bylo třeba taky trochu poučit našeho bubeníka Bunnyho, jež z nás je nejmladší. O všem ostatním má přehled, holky, rum a jiné věci kolem živého vystupování zvládá skvěle, ale proč zníme tak “ozubeně” jsme mu ukazovali právě na Dunaji.“ Přestože z jejich muziky trčí ostny a zuby na všechny strany, na jejich koncertě se nudit nebudete. Bubeník Petr Zajíček přiznává: “Hrál jsem v řadě rockových kapel, ale tady je to docela záhul na zápěstí. V těch chráničích to dá zabrat dvakrát tolik a nejsem zrovna tichý hráč :). Často se mě kluci snaží na pódiu trochu ztišit, aby slyšeli taky sami sebe, ale myslím, že aktuální EP ukazuje, že to se mnou nemají snadné…“Když Král Újezda a ten hezčí z PAVAROTTI REVIVAL Jakub Kohák prohlásil, že založit kapelu je nutnost, asi netušil, co vznikne. V každém případě je Jakub zakládajícím členem, vytrvalým motorem a věčnou chimérou kapely Ať se snaží ona. Zda se někdy zjeví na zkoušce nebo na koncertě není nikdy jisté. Mezitím si kapela krátí čekání na ten okamžik například novou nahrávkou.

Dodal: Přemysl Štěpánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 12. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Ať se snaží ona - EP 2016. Vychytané.cz. [Online] 12. 6. 2016. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10382. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/At-se-snazi-ona---EP-2016
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 01:59