Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Glass Animals s novou deskou v Praze

Neotřelá britská formace Glass Animals se po dvou letech vrací do Prahy, a to rovnou s novým albem How To Be A Human Being. Vystoupí 8. listopadu 2016 v pražském klubu Roxy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GLASS ANIMALS
úterý 8. listopadu 2016 21:00
(konec +- středa 9. listopadu 2016 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Vstupenky za cenu 490 Kč budou k dostání od 10. června v 10 hodin na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Psal se rok 2012, když se v Oxfordu dali dohromady čtyři kamarádi z dětství - Glass Animals. Kapela vznikla v době, kdy mnozí zvěstovali konec klasického britského indie. I proto se rozhodli tento žánr propojit s novými vlivy. Pro Glass Animals se tak stala typická kombinace kytar, popu a městských žánrů jako je hip hop nebo garage. Spolu s kapelami jako Everything Everything tak odstartovali novou vlnu britské kytarové hudby. Jejich prvním úspěchem bylo vydání pozitivně hodnoceného EP s názvem Leaflings. Dva roky poté vydali debutové album Zaba, na kterém pracovali společně s producentem Paulem Epworthem (Adele, Florence & The Machine). Kapela dále koncertovala na světově známých festivalech, jako jsou Glastonbury, Coachella, Lollapalooza či Reading/Leeds. V minulém roce vydali singl Lose Control, který vznikl spoluprací s Joey Bada$$. Letos vyšel singl Life Itself, který bude součástí alba How To Be A Human Being, jehož vydání je naplánováno na 26. srpna.

EN-
GLASS ANIMALS (UK) will be back in Czech
8. 11. 16 Roxy, Prague
Indie rock band Glass Animals based in Oxford, UK, will come back to Prague after two years bringing their new album How To Be A Human Being. They will perform on November 8th 2016 at Roxy, Prague. Tickets for 490 CZK will be available from June 10th at 10 am via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro.

Glass Animals formed in 2012 at a time when everyone was talking about the end of classic British indie rock. They took out the best of this genre and added other trendy genres like pop and urban music based on hip-hop and garage. They got their unique sound thanks to this bold move and became pioneers of something we can call renaissance of British indie guitar music along with bands like Everything Everything. Their successful debut EP Leaflings was released later that year. Ground-breaking debut album Zaba was recorded two years later in cooperation with producer Paul Epworth (Adele, Florence & The Machine). The band amazed thousands of fans at the biggest festivals such as Glastonbury, Coachella, Lollapalooza or Reading. Single Lose Control featuring Joey Bada$$ was released after the long tour. Life Itself is the pilot single of the upcoming album How To Be A Human Being scheduled for release on 26th of August.

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 9. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Glass Animals s novou deskou v Praze. Vychytané.cz. [Online] 9. 6. 2016. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10373. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Glass-Animals-s-novou-deskou-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:50