Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Červnové MoOn:FX navštíví holandští Formel!!

Třetí pokračování pravidelného deep&house večírku, který klub Radost FX pořádá ve spolupráci s Vychytane.cz Djs Crew je za dveřmi.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MOON:FX
pátek 10. června 2016 23:00
(konec +- sobota 11. června 2016 05:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
Soutěžilo se o Soutěžíme o 2x2 volné vstupy na MoOn:FX, která se koná dne 10.6.2016 v pražském klubu Radost FX. Výherci budou ihned po skončení soutěže informováni na kontakty, které uvedli u odpovědi. Volně vstupy jsou formou guestlistu. Výherci nemusí být propsáni na webové stránky, vzhledem ke změnám, které u nás právě probíhají. . Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
V pátek 10.6.2016 se tak můžete těšit na další zdravou dávku aktuální house music v čele s holandskou producentskou dvojkou FORMEL.

http://soundcloud.com/formel

Klub Radost FX, který se s novým programem a vizí tanečních večírků opět dere na vrchol pražské klubové scény, sází na naprosto nová a neokoukaná jména světové elektronické scény. Na posledním dílu MoOn:FX jste si mohli užít berlínského producenta Samuela Facha a na díle aktuálním si pro vás svoje live vystoupení připravuje holandské producentské duo Formel! Na této dvojce se nám líbí, že každý nový track, který zveřejní je naprostá pecka! Jejich sound se nám velmi líbí.Dvojka Formel, jmenovitě Tom Noah a Bas van der Laken se dali dohromady teprve v roce 2013, ale již dávno předtím působili samostatně, kdy jeden skládal Progressive a druhý brázdil holandské kluby co by Dj. Nyní jsou pro ně naprosto typické techno beaty, syrové bassové linky a to vše s nádechem Jazzu. Svůj debut si „formeláci“ odbyli u Daniela Sancheze na jeho Bla Bla Records s devíti skladbovým albem „Entzun“. Následovalo EP „Kolyma“, které již ale vychází na berlínském Einmusika Recordings a posouvá kluky jedním hopem i několik levelů výše. Následovalo mnoho dalších vydaných tracků u vyhlášených světových vydavatelství a postupné stoupání na pomyslném žebříčku slávy bylo neodvratné. Jejich domovem je nyní právě Einmusika Recordings a Mother Goose. Díky svému jedinečnému umění již měli možnost vystupovat na vyhlášených festivalech jako je španělský Sonar a mnoho dalších. A Radost FX, či obecně naše republika je jejich dalším zářezem na jejich spanilé jízdě světovou elektronickou scénou, která započala v holandském Amsterodamu!!O support se postarají členové Vychytane.cz Djs Crew, kterými budou 4BeCome1 s flétnistou Flautistarem. Tento projekt můžete pravidelně potkávat na českých festivalech a v mnoha klubech napříč celou republikou. Pravidelně potom na rezidentních akcích v paláci Akropolis a právě v klubu Radost. Druhým zástupcem je Dolph, který vystoupí v doprovodu saxofonistky Miss Red, která nádherně doplňuje deep housové sety, kterými se Dolph prezentuje.Vstupné na tuto veselici pořídíte v předprodeji na Goout.cz za velmi příjemných 100,-CZK a nebo na místě za 150,-CZK. Začínáme úderem 23. hodiny a končit budeme po 5té hodině ranní.

Veškeré informace o celé akci najdete přímo na stránkách klubu (www.radostfx.cz), nebo na Facebookové události - http://www.facebook.com/events/1747239865546414/

Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!

Předprodej:
www.goout.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 7. 6. 2016 18:00
Chovancová, Michaela. 2016. Červnové MoOn:FX navštíví holandští Formel!!. Vychytané.cz. [Online] 7. 6. 2016. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10361. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cervnove-MoOn:FX-navstivi-holandsti-Formel!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:09