Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jedinečná orientální show BellyQueen už tuto sobotu!!

V sobotu 12. dubna 2008 od 18:00 proběhne v Aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně jedinečná orientální show! Budova U2 je na ulici Mostní 5139, pod konečnou trolejbusů č. 7 a dalších). A že to bude stát za to! Americké kroutící se gazely.. K tomu jim budou svými svíjejícími se boky pomáhat naše děvčata z moravských luhů a háju.. Více v článku!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Orientální Show
sobota 12. dubna 2008 18:00
(konec +- neděle 13. dubna 2008 01:00)
UTB ve Zlíně, budova U2 (Aula)
Zlín (CZ)
Slavná skupina Bellyqueen je profesionální taneční formace, pocházející z New Yorku, kterou založily a vedou Kaeshi Chai a Amar Gamal. Obě tyto tanečnice jsou světově známými a uznávanými osobnostmi, které dosáhly mnoha ocenění a jsou rovněž členkami nejznámější orientální skupiny světa Bellydance Superstars.

Bellyqueen nyní pořádají své první taneční turné po Evropě a Zlín bude jediným městem v České republice, kde bude možno tuto show shlédnout. Diváci se mohou těšit jak na klasický orientální tanec v nádherných a nákladných kostýmech, tak i na zajímavé taneční spojení orientálního tance s dalšími styly jako jsou moderní tanec, jazz, hip-hop nebo flamenko.Jako speciální hosté na této akci vystoupí jedny z nejznámějších tanečnic ČR, poprvé ve společné choreografii. Zajímavým vstupem bude i tanec na živou hudbu, při kterém budou diváci moci shlédnou spolupráci kapely, která doprovází při tanci orientální tanečnici.

Samozřejmostí je i velký orientální bazar, na kterém bude možno zakoupit nejen všemožné doplňky pro tanec, ale také profesionální taneční kostýmy a výukové videokazety.

Další doprovodnou akcí je taneční seminář s Bellyqueen, který proběhne následujícího dne 13.4.2008 v Brně. I tato akce je v ČR doposud raritou, protože na tomto jediném semináři bude vyučovat 6 profesionálních tanečnic a lektorek Bellyqueen najednou. Účastnice tohoto tanečního workshopu budou mít možnost nahlédnout pod pokličku tanečního stylu všech členek skupiny Bellyqueen.

Cena vstupenky na orientální show Bellyqueen je 420 Kč a jsou v předprodeji v tanečních kurzech taneční školy Delila nebo ve studiu orientálního tance na ul. Dlouhá nebo v Zelenáčově šopě.Více informací obrdžíte na mailu amaya.tance@gmail.com nebo na telefonu +420-605-502-818.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 11. 4. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Jedinečná orientální show BellyQueen už tuto sobotu!!. Vychytané.cz. [Online] 11. 4. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1036. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jedinecna-orientalni-show-BellyQueen-uz-tuto-sobotu!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 05:18