Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Us The Duo přivezou do Prahy nové album

Americká manželská dvojice Us The Duo vystoupí poprvé samostatně v Praze v rámci turné Just Love. 15. října 2016 se představí v pražském Lucerna Music Baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Us The Duo
čtvrtek 30. března 2017 21:00
(konec +- pátek 31. března 2017 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Ještě před tím je fanoušci mohou vidět v roli předskokanů Pentatonix ve vyprodaném Foru Karlín. Vstupenky na říjnovou show budou k dostání za cenu 490 Kč na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro. Předprodej bude spuštěn ve čtvrtek 2. června v 10 hodin.

Uběhly teprve tři roky od doby, kdy se manželé Michael a Carissa Alvarado začali těšit úspěchu na internetových platformách Vine a Youtube, kam nahrávali covery známých písniček. Vedle přezpívávání cizí hudby se soustředili i na svou vlastní tvorbu. V pořadí již třetí album Just Love je autorským počinem této kalifornské dvojice, ve kterém se nebáli světu otevřít. Jak říká sama Carissa: „Napsali jsme spoustu písní o našem vztahu a o lásce. Na tomto albu je obsažena naše stinnější stránka a vyrovnáváme se na něm s mnoha věcmi, kterými jsme si v minulosti museli projít. Doufáme, že lidé pochopí, že jsme hudbu tvořili z celého srdce.“ Album Just Love bude protkané popovými klavírními i kytarovými melodiemi a vychází 22. července tohoto roku.Sensation US THE DUO (US) will bring new album to Prague
15. 10. 16 Lucerna Music Bar, Prague
American couple Us The Duo will come to Prague for the first ever headlining show in Czech. They will perform in Lucerna Music Bar on October 15th 2016 after sold out show in Forum Karlín with Pentatonix. Tickets will be available for 490 CZK via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro. The presale starts on Thursday June 2nd at 10 am.

It’s been only three years since Micheal and Carissa Alvarado went viral thanks to their cover versions of well-known hits on Youtube and Vine. Their videos gathered several million views. Even though Us The Duo succeeded with covers, their passion is in composing their own music. Their third album Just Love is coming soon and contains only original music written by California based duo. As Carissa says: “We’ve written so many songs about our relationship, and about love. On this album we write about the darker side of us, and things we’ve dealt with in the past. We hope that people feel the heart in our music.” The album Just Love, full of lovely piano and guitar pop melodies, will be released July 22nd.

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 1. 6. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Us The Duo přivezou do Prahy nové album. Vychytané.cz. [Online] 1. 6. 2016. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10344. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Us-The-Duo-privezou-do-Prahy-nove-album
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:06