Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

How I Met Your Mother

Dlouho jsem hledala nějaký seriál, který by zaplnil prázdné místo po Přátelích. Na doporučení jednoho kamaráda jsem si pustila How I Met Your Mother. Teď ho doporučuji já vám…
Přidat na Facebook

Děj je postaven na podobném principu jako Přátelé. Partička mladých lidí z NY řeší všechno možné, co se týče jejich dosavadního i budoucího života. Hlavním aktérem toho všeho je Ted Mosby. Vše totiž začíná roku 2030, kdy se pustí do vyprávění svým pubertálním dětem, jak potkal kdysi dávno jejich mamku.

Své vyprávění přesune do doby, kdy byl sedmadvacetiletý chlapík, který si uvědomil, že potřebuje vedle sebe stálou osobu. A tak se pustí do stopování osudové lásky, se kterou chce strávit zbytek života. Tenhle ztřeštěný architekt vám bude připadat vlastně jako sympatický človíček.

Jeho nejlepšími přáteli jsou snoubenci, později i něco víc, Lily a Marshall, se kterými bydlí v jednom roztomilém bytečku. Všichni tři se potkali na vysoké. I do této minulosti vás Ted svým vyprávěním zavede.

Lily je učitelka ve školce, se sklony k malířství. V jedné sérii se bude dokonce muset léčit ze závislosti na nakupování. Jejím miláčkem je Marshall, který neodmítne žádne jídlo. Tak trochu přerostlé dítě na právnické škole, ale skvělý kamarád do nepohody s Lily tvoří unikátní pár srandistů.

Nesmím opomenout mého oblíbence. Barney Stinson mě dostal svým charismem. Totální děvkař, ujíždějící si na luxusních oblecích, holkách na jednu noc a sázení. Je mazaný a dává celému seriálu trochu potřebné zápornosti.

Posledním členem je Robin Scherbotsky. Atraktivní reportérka, do které se Ted zamiluje. V první sérii nás tvůrci donutili, abychom si mysleli, že ona je ta ztracená mamina. Což byl jenom pokus nás svést z cesty.

Sitcom přitáhl už i několik známých tváří jako je Heidi Klum, která hraje samu sebe, Enrique Iglesias si zase střihl hipíkovského partnera Robin a v aktuální třetí sérii si zahrála Britney Spears náruživou sekretářku.

Během každých dvaceti minut vás tahle partička dostane do milého rozpoložení. Některé díly jsou slabší, některé naopak hodně silné. Třeba jak Barney přišel k nálepce „zlý chlapec.“ Nebo jak se Ted po těžké opici probudil s tetováním ladného motýlka.
joslin
(Petra Hrabalová)
pátek 11. 4. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. How I Met Your Mother. Vychytané.cz. [Online] 11. 4. 2008. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1034. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/How-I-Met-Your-Mother
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 00:42