Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sara Hartman Praze již zítra

Předskokanka Ellie Goulding Sara Hartman vystoupí poprvé v Praze již tento čtvrtek
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SARA HARTMAN (US) poprvé sólově
čtvrtek 26. května 2016 21:00
(konec +- pátek 27. května 2016 04:00)
LaLoca
Praha (CZ)
Koncert Sary Hartman se blíží. Mladá zpěvačka, která poprvé zaujala jako předskokanka Ellie Goulding ve vyprodané O2 areně, přijíždí na svůj první sólový koncert. Vystoupí 26. května v klubu La Loca. Poslední vstupenky za 295 Kč jsou v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Sara Hartman vydala své debutové EP Satellite teprve před necelým měsícem a už boduje v hitparádách, stejně jako u hudebních milovníků na streamovacích službách. Pilotní písnička Satellite byla dokonce zařazena do několika prestižních playlistů. Jisté je, že se Saře, která se před rokem přestěhovala z Ameriky do Německa, plní její sen. Poté, co okouzlila evropské publikum jako předskokanka Ellie Goulding, vyráží na své první turné v pozici headlinera. Ze Sary Hartman, nenápadné holky odvedle, se pomalu přes noc stala jedna z velkých nadějí nezávislé popové scény.

EN-
Ellie Goulding's opening act SARA HARTMAN (US) will perform solo in Prague this Thursday
26. 5. 16 La Loca, Praha
Sara Hartman’s show is here. Young singer, who opened for pop star Ellie Goulding at sold out O2 arena, is coming back to Prague this week. She will perform in La Loca on May 26th. A few tickets left for 295 CZK are available via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro.

Sara Hartman released her debut EP Satellite not longer than month ago and yet scoring in charts. Her music was placed in prestigious playlists all across streaming services getting several million streams. It seems like Sara’s dream is coming true. After she moved to Berlin from the US a year ago, she opened for Ellie Goulding. This time, she is on her very first solo tour. From a quiet girl, Sara Hartman turned into huge talent of contemporary indie pop scene almost overnight. And it's only a start. Let's see what future brings.

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 25. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Sara Hartman Praze již zítra. Vychytané.cz. [Online] 25. 5. 2016. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10328. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sara-Hartman-Praze-jiz-zitra
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:42