Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Digitalism přivezou live show k nové desce Mirage

Po roce netradičního mlčení vydalo německé duo Digitalism 13. května novou studiovou desku Mirage
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Digitalism Live
sobota 19. listopadu 2016 22:00
(konec +- neděle 20. listopadu 2016 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
V rámci podzimní světové tour k novému albu neminou ani Prahu. 19. listopadu přivezou svou audiovizuální live show do klubu ROXY.

Album k poslechu na Spotify.

Je těžké uvěřit, že už je to více než deset let od vydání stěžejního singlu Zdarlight, kterým Jence a Ismail aka Digitalism překopali škatulku jménem electro house, kterou okořenili údernou směsicí indie a nu-rave soundu. V posledním roce se netradičně odmlčeli, aby z ničeho nic v březnu vypustili dvě skladby a 13. května oznámili vydání nové desky Mirage.
Digitalism se tradičně daří zůstat nezávislí na přicházejících a odcházejících trendech. Nová deska Mirage posunuje jejich tradiční zvuk zase o kousek dál. „Je to soundtrack k našemu vlastnímu světu. Je to mělo být něco fantastického, něco krásného, zároveň křehkého. Možná jde o paralelní vesmír, do kterého vkročíš a uvízneš v něm“ komentuje Jence. Ať už tě osloví melodický track Utopia, electro banger Battlecry nebo jasná nová hitovka Go Time, je jasné, že se zrodilo skvělé album, které tě od prvního poslechu nepustí.Digitalism se dle všeho vrací k úspěšnému „live“ zvuku, který nám dají ochutnat v rámci audio-vizuální show Digitalism live 19. listopadu v ROXY.

EN
It’s hard to believe that it’s been over a decade since Digitalism broke through with their anthemic ‘Zdarlight'. Back with their third album, ‘Mirage' – some five years on from sophomore record 'I Love You, Dude' – the German duo have wisely resisted any vogues or trends. Instead, they present a record that takes their much-loved sound and opens it up to new permutations and possibilities. We will have the chance to see their live show on 19th November 2016 at ROXY club. Get ready!

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 20. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Digitalism přivezou live show k nové desce Mirage. Vychytané.cz. [Online] 20. 5. 2016. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10309. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Digitalism-privezou-live-show-k-nove-desce-Mirage
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 18:40