Aktuální akce
čtvrtek 5. prosince 2019
ŠPINDL 2
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
pátek 6. prosince 2019
Beth Hart
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
Beth Hart
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
sobota 7. prosince 2019
PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY
15:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
Jordan Mackampa
21:00 Café V lese, Praha
Jordan Mackampa
LET IT SNOW CARNIVAL
23:00 Roxy, Praha
neděle 8. prosince 2019
Skindred

21:00 Lucerna - Music Bar, Praha
Skindred

pondělí 9. prosince 2019
HRABĚ ORY
18:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
Jim Jefferies
21:00 Kongresové centrum Praha, Praha 4
Jim Jefferies

Allergen: Pravá Ibiza roztančí Česko

DJ Nuff opět přiveze velkolepou show Allergen do rodného Havířova
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ALLERGEN
pátek 20. května 2016 21:00
(konec +- sobota 21. května 2016 04:00)
Kulturní dům Reneta
Havířov (CZ)
Stál u zrodu populární ostravské Stodolní a jeho pořad Allergen show se řadí mezi top pořady jednoho z nejvlivnějších tanečních rádií světa: Ibiza Global Radio. Večer 20. května se DJ Nuff (vlastním jménem Jiří Stabla) vrací do rodného Havířova, aby ve společenském domě Reneta roztančil všechny fanoušky hudby v rytmu pravé ibizské party. Spolu s ním se můžete těšit na legendárního dje Trávu a jména, která na Allergenu nesmí chybět, jako je 4ROW, David Steiniger nebo Mendoza. Ve velkých prostorech nebudou chybět ani bary, tanečnice, hostesky a VIP balkóny.

Ibiza je svými jedinečnými tanečními akcemi proslulá po celém světě a český Tech-House/Techno DJ Nuff není v této branži žádným nováčkem. Hudbě se věnuje od roku 1999 a posledních pár let právě na španělském ostrově. Kluby, rádia, soukromé jachty a luxusní vily s párty Allergen mění krátce za moravský klub, aby i místním fanouškům ukázal, jak si tu nejlepší elektronickou hudbu maximálně „Havířov je pro mě srdcovou záležitostí. První taneční mejdany, první vlastní tvorba, to všechno mám spojené právě s tímto městem,“ popisuje Nuff. „Předvedeme party, na kterou Havířov jen tak nezapomene,“ slibuje a dodává, že připraveny jsou pre-party, které proběhnou ve spřátelených barech v Havířově i bohatý program a posílený sound.

Od letošního února má dýdžej vlastní pořad Allergen na jednom z nejrespektovanějších a největších online tanečních rádií světa: Ibiza Global Radio. A že se nejedná o malou záležitost, doplňují jména jako Pacha Ibiza, Carl Cox, Marco Carola a další, kteří pravidelně živě vysílají na tomto rádiu přímo ze Allergen párty v srdci moravského Havířova Společenský dům Reneta se nachází v samotném centru města Havířov a koná se v něm řada kulturních i společenských akcí. „Renetu jsme vybrali proto, že je z celého Havířova nejvhodnějším a nejprostornějším místem pro takovou akci. Velký důraz budeme klást na zvuk, který musí být opravdu prvotřídní, bez toho se žádná dobrá party neobejde,“ vysvětluje DJ Nuff. On sám je zvyklý používat jen to nejlepší vybavení nejen při vystupování, ale během celé své práce a tvorby. Proto ani Rukopis DJ Nuff je jasný: elektronická hudba v kombinaci s minimalistickým rytmem, harmonií a variacemi v dlouhých časových úsecích. A to je samozřejmě tím hlavním tahákem celého večera.

Rozumí si i s dalšími známými jmény, na které se můžete rovněž těšit: DJs Tráva, 4ROW, David „Když vybíráte set, musíte znát své publikum. Vím, co moje fanoušky baví a roztančí, jaká hudba jim proudí v žilách,“ říká DJ Nuff. Ve svém pořadu na radiu Ibiza Global Radio spolupracuje s DJ Lekno, jedním z nejdůležitějších a nejlepších zvukařů na ostrově vůbec. A spolupráce nejen s ním, ale dalšími DJs z Velké Británie a Ibizy je pro něj velmi přínosná. „Jsem rád, že mi při výběru setů doádia asistují tak zajímaví lidé. Jsem první z Česka i Slovenska, kdo se dostal tak daleko a jsem rád, když mohu ve světe ukázat, co umím,“ dodává.

Na své začátky ale rozhodně nezapomíná a ve své době byl i dýdžejem Hugo Toxxxe, který mimo jiné u nás získal cenu Anděl. „Na Ibize je jedno, kdo jste doma nebo i ve světě. Tady musíte začít pěkně od začátku. Loni se mi podařilo se více prosadit v dýdžejingu a nemám pro to lepší důkaz než svůj vlastní pořad na tak zvučném rádiu, jakým je Ibiza Global Radio,“ říká Nuff, který na Ibize už rok žije.

Jeho hudbu ale neovlivňují pouze lidé, kteří jej obklopují. Životní styl DJ Nuffa se pravděpodobně vymyká představě o klíčové postavě elektronické hudby Česka. Je vegan a milovník technologických novinek, ale zároveň se pohybuje ve světě businessu, věnuje se MMA a jeho velkým životním tématem je legalizace konopí. Se svou značkou Carun se dostal už na více než 20 trhů po celém světě.

„Práce mi zabírá hodně času, ale vidím v ní i určité poslání – vrátit konopí lidem. Hudba je pro mě odpočinek a ventil, potřebuji ji, abych mohl správně fungovat,“ dodává.

Dodal: Pavel Kašpar
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 19. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Allergen: Pravá Ibiza roztančí Česko. Vychytané.cz. [Online] 19. 5. 2016. [Citace: 5. 12. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10307. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Allergen:-Prava-Ibiza-roztanci-Cesko
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 3.214.184.124
Serverový čas: čtvrtek 5. prosince 2019 20:51