Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Německý DJ Gunnar Stiller vystoupí v Radosti FX již 3. 6.

V pátek 3.6. vás v Radosti FX čeká opravdu vypečená akce. Jako headliner se představí Gunnar Stiller, zástupce německého labelu Upon.You Records.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Voliera special edition
pátek 3. června 2016 23:00
(konec +- sobota 4. června 2016 06:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
Podpoří ho česká tech-house princezna Lillou a Lucas Hulan, který má v Radosti FX za sebou několik úspěšných nocí s názvem Voliera. Radost FX byla nedávno zrekonstruována a osazena novým zvukem Funktion One, je tedy ideální čas přijít na pořádny mejdan!

Gunnar Stiller je uznávaný producent a DJ, který pochází s Rostocku, odkud se v 80. letech přestěhoval do Berlína. V 90. letech začaly jeho první kroky směrem k Djingu a produkci a také začal pracovat v eventové agentuře No UFOs. Hudebně se tehdy pohyboval v deep house a electru, jeho inspirací se stal například Steve Bug, Matthias Tanzmann a Martin Landsky. Postupně začál hrát v klubech Watergate v Bar 25 a KaterHolzig kde se stal rezidentem a také Djem na HomeSweetHome párty, která pokračuje do dnes. Jeho dlouhé sety, které měly občas i přes 10 hodin mu dovolily perfektně prozkoumat různé variace mezi technem a house. V roce 2009 se začal více soustředit na produkci a vydal album Heideberg a Manaus Madness, které se umístilo v TOP 5 na německém žebříčku a remix jeho tracku Manaus Madness, který stvořil Marek Hemmann na desátém místě podle respektovaného časopisu Groove. V tomto období se připojil k Upon.You Records pro které v roce 2014 udělal kompilaci Upon.You Diary. Spolupracuje a jeho tracky remixují například Solomun, AndHim, Layo & Bushwacka!, Alex Niggemann, Danny Serrano, Nikola Gala, Larry Cadge, Samuel Dan, Nakadia nebo Loko. V posledních letech s obejvil na festivalech Sonar, Amsterdam Dance Event, Melt! a Sonnemondsterne.Lillou se krátce po její fascinaci taneční hudbou přestěhovala do Londýna, kde se stala součástí undergroundového pirátského rádia. Zde ji také významě ovlivnil vinyl shop Swag and Tag. Následně se vrátila do Prahy, nicméně do Londýna jezdila pravidelně hrát. V Praze se stala součástí jedné z prvních bookingových agentur – Eastbase a měla tak možnost si zahrát na Slovensku, v Chorvatsku, v Polsku a v Rusku, v té době se také hojně objevovala v klubu Roxy. Stala se rezidentkou Zero music baru, kam pravidelně dovážela zahraniční jména. Jeji sound se dá popsat slovy deepy-techy-groovy-dirty.

Lucas Hulan momentálně pracuje na remixech pro zahraniční projekty a na svém novém I Love You Babe EP kde by měl být i zahraniční remix od londýnského producenta. Na přelomu dubna a května se chystá na několik hraní v Berlíně. Vzhledem k jeho působení 20 let na scéně jako DJ chystá velkolepou oslavu a připravuje také mini open air Mystic Rave 2016.


Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!
Dodal: Štěpán Hora
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 18. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Německý DJ Gunnar Stiller vystoupí v Radosti FX již 3. 6.. Vychytané.cz. [Online] 18. 5. 2016. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10297. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nemecky-DJ-Gunnar-Stiller-vystoupi-v-Radosti-FX-jiz-3.-6.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 04:21