Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Větší než obvykle? Druhá šance 7!

Jeden z nejprestižnějších street dance battlů nejen „československých“ luhů a hájů se v dubnu dočká svého sedmého pokračování a jak samotný název článku napovídá, bude větší než obvykle.
Přidat na Facebook
Druhá Šance není mezi příznivci pouličního tance žádný neznámý pojem, první vydání této akce proběhlo na jaře roku 2005. Od té doby popularita soutěže roste přímo úměrně zvyšující se kvalitě tancování i zahraničních hostů. Co všechno pro vás pořádající Alyaschca Crew připravila a jak si naplánovat poslední dubnový víkend, se dozvíte na následujících řádcích.

PÁTEK 25. DUBNA 2008

Vše vypukne už v pátek večer v olomouckém kině Metropol, kde se od 20:00 hod. promítá vynikající hiphopový snímek Block Party. Pokud jste ještě neviděli Davida Chappella a jeho velkou party s Fugees, Mos Def, Kanye Westem, Commonem, Erikah Badu, The Roots, atd., rozhodně dojeďte do Olomouce už v pátek. Za symbolické 50 Kč vstupné budete sedět v kině ve společnosti samých tanečníků, pořadatelé navíc vzkazují, že se snaží do programu zařadit i sestřih z jedinečné b-boy akce Red Bull BC One 2007.

SOBOTA 26. DUBNA 2008

Sobotní dopoledne je určeno všem, kteří chtějí zdokonalit své pohybové schopnosti. V zrcadlovém sále olomouckého Gymnázia Hejčín proběhnou taneční workshopy s hlavními hvězdami celé akce, kterými jsou Didier Firmin a Rabah Mahfoufi. Oba dva tanečníci jsou členy momentálně nejúspěšnější francouzské crew O´Trip House, mají za sebou kromě jiného účinkování v tanečních snímcích Horečka pařížských ulic a Dans Tes Reves nebo natáčení výukových DVD Hip hop dance school 1&2. Budou vyučovat taneční styly hip hop a house dance, registrovat na workshopy se můžete na stránkách Alyaschca Crew: www.alyaschcacrew.com.

Od 18:00 hod. se už vše podstatné bude odehrávat v místním Apetit Music Clubu (ex S-klub). Tanečníci, kteří se budou chtít předvést v hlavním nedělním programu, musí úspěšně projít preselekcí. Ty nejlepší v každé kategorii vybere poprvé kompletně zahraniční porota, kromě již zmiňovaných Didiera & Rabaha to budou Paddy aka Twoface z Německa a Nebyou Alias, který zároveň působí v něměcké Nexotic Crew a švýcarské Dako Fam.

Po skončení preselekce, v cca 22:00 hod., bude program pokračovat speciální hip hop dance party, na které si můžete zatancovat nejen z nejlepšími tanečníky z Čech a Slovenska, ale i se zahraničními hosty v čele s porotou akce. Hrát bude IDA šampión 2006 a 2007 Dj Lowa z Ostravy, ale i Dj Nox z Prahy.

NEDĚLE 27. DUBNA 2008

Nedělní dopoledne můžete věnovat dalším workshopům s Didierem & Rabahem (na každém workshopu se bude učit něco jiného) nebo se pomalu chystat na vyvrcholení celé Blackberry Druhé Šance 7th edition. Battly nejlepších tanečníků startují v Apetit Music Clubu ve 14:00 hod., těšit se můžete na absolutní elitu v kategoriích hip hop (zvlášť proběhnout battly kluků a holek), house dance, krump, popping a locking.

Tuto celovíkendovou taneční událost pro vás připravuje olomoucká Alyaschca Crew ve spolupráci s hlavním partnerem Blackberry. Dalšími partnery jsou Street Base, Rumble, Red Bull, Free-Dee a Neighbor Beats. Mediálními partnery jsou taneční časopis Bobdance, Fajn rádio, Bbarák, Big Up, Big City, Metancity, Checkuj.com, Vychytane.cz, Hip Hop Stage, United Crew, 90 BPM, atd.

Kompletní informace o akci, možnost ubytování, soundtrack, atd. najdete na oficiálním webu akce: www.alyaschcacrew.com/druhasance.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 24. 4. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Větší než obvykle? Druhá šance 7!. Vychytané.cz. [Online] 24. 4. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1027. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vetsi-nez-obvykle?-Druha-sance-7!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.829s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:22