Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Kniha: Nic vás nepřipraví na setkání s vrahem..

Co to znamená, být PŘIPRAVENA ZEMŘÍT? Bravurně vysvětlí Lisa Jackson v novém krimi románu.
Přidat na Facebook
Lisa Jackson přišla ke spisovatelské profesi čirou náhodou. Nezačala psát proto, aby naplnila své literární ambice, ale aby zaplnila smysluplnou činností volné večery a rodinný rozpočet. Zpočátku to byla románová zpracování anglických středověkých legend, ale pak přišel na řadu krimiromán. A tento žánr z ní udělal světovou spisovatelku.

Lisa Jackson se již dlouho drží na špičce žebříčku nejprodávanějších autorů. Její knihy vycházejí ve 23 jazycích a celkově se jich prodalo třicet milionů.

Lisa Jackson dokáže přivést čtenáře až na samý kraj „normálnosti“ a zpět. V jejích thrillerech a detektivkách temně probublávají skrytá tajemství a smrtelné vášně. Autorka bravurně popisuje mysl a motiv zabijáka i jeho oběti, bravurně vystavuje skládačku vzájemných vztahů, interakcí, lží, životních příběhů. Nesmírně sugestivně popisuje strach a hrůzu, které čelí její literární oběti, i nelítostnou realitu, teror a šílenství, které prostupují životy hrdinů. Ve výsledku tak čtenář obrací stránky mnohovrstevnatého románu, v němž thrillerová linka mnohdy jen zdánlivě hraje prim.

České překlady vydává nakladatelství DOMINO.

Poslední novinku s názvem PŘIPRAVENA ZEMŘÍT právě vydává nakladatelství DOMINO. Z originálu Ready to Die ji do češtiny přeložil Jakub Volný.

PŘIPRAVENA ZEMŘÍT, Lisa Jackson
Občas nastane situace, kdy máte jen dvě možnosti: zabít, nebo zemřít.

Na vrahově seznamu je šest osob. Když si prohlíží jejich fotky, zrychlí se mu dech. Šest tváří, šest vinných. První z nich už zemřel, další přijdou brzy na řadu. V seznamu jsou také policistky Alvarezová a Pescoliová. Vrah je pozorně sleduje a v duchu si přehrává ten slastný okamžik, kdy bude konečně moct stisknout spoušť a další bezvládné tělo padne do rudnoucího sněhu...

Šerif Dan Grayson leží s těžkým střelným zraněním v nemocnici a policejní oddělení v městečku Medvědí brod zažívá šok. Policistky Alvarezová a Pescoliová vyslýchají osoby ze seznamu podezřelých a s každým dalším sepsaným protokolem sílí jejich jistota, že tento případ se dotýká i jich osobně. A pak je v lese nalezeno tělo ctihodné soudkyně a vrah pošle do novin vzkaz: „Kdo asi přijde na řadu teď?"

Jen naprostý pošetilec by čekal, až pachatel tuto otázku zodpoví další vraždou. Pescoliová rozhodně čekat nehodlá, právě naopak. Pouští se do pátrání s ještě větší vervou než doposud... aby ji nalezené stopy dovedly přímo do náruče netvora, který ji měl celou dobu přímo na očích. A když se pak Pescoliová k němu přiblíží na dosah, musí být připravena zabít. Nebo zemřít...Další květnové novinky z nakladatelství DOMINO:
Steve Berry, HROZBA PATRIOTŮ, vyjde 18. 5. v edici Napětí
Jennifer Weiner, KOHO MILUJEŠ, vyjde 25. 5. v edici Inteligentní romány pro inteligentní ženy

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 10. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Kniha: Nic vás nepřipraví na setkání s vrahem... Vychytané.cz. [Online] 10. 5. 2016. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10266. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Nic-vas-nepripravi-na-setkani-s-vrahem..
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 03:14