Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

V červenci do Prahy poprvé zamíří newyorští We Are Scientists

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
We Are Scientists
úterý 26. července 2016 21:00
(konec +- středa 27. července 2016 04:00)
Praha
Praha (CZ)
We Are Scientists, power popová dvoučlenná kapela z Brooklynu v New Yorku, vydala v dubnu své páté album nazvané ‘Helter Seltzer’, které podpoří velkým turné, v jehož rámci 26.7. vystoupí premiérově v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 390,- Kč + poplatky budou k zakoupení od 9.5. v pokladně a na webu Lucerna Music Baru a v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu pak za 490,- Kč.

Nová deska We Are Scientists vyšla na labelu 100% Records (na CD, digitálně a na limitovaném modrozeleném vinylu) a předcházel jí singl ‘Buckle’, bombastická úvodní písnička z alba.

‘Helter Seltzer’ pro We Are Scientists produkoval jejich bývalý klávesák Max Hart, který hrál poslední tři roky na klávesy v kapele Katy Perry. Nahrávky míchal Chris Coady v Sunset Sound in L.A. – ten získal renomé během spolupráce s takovými kapelami jako Future Islands, Beach House a !!!. Konečného mastering se ujal Greg Calbi (Yeah Yeah Yeahs, Noel Gallagher, Perfume Genius) a letos v lednu byla deska hotová.

Kytarista a zpěvák Keith Murray a basový kytarista Chris Cain o své hudbě říkají: "Napadlo nás, co že jsme to vlastně za žánr. Nejsme punk – snažíme se, aby naše písničky byly co nejhezčí. Nejsme přímočarý rock – náš vkus je na to trochu vyšinutý. Nejsme indie-rock — nemáme naše hlavy vysoko v oblacích. Tak jsme po dlouhém přemýšlení – asi tak deseti minutách a pár pivech – vymysleli svůj žánr - 'Helter Seltzer.'"

“Helter Seltzer” je skvostné album s dramatickou hudbou, ale notně odlehčenou. We Are Scientists vznikli v roce 2005 a hráli na mnoha velkých festivalech (Glastonbury, Reading & Leeds, Coachella, T in the Park), vystoupili v show Joolse Hollanda nebo Davida Lettermana. Jejich prvního alba With Love & Squalor se prodalo přes 150 000 kusů a získalo zlatou desku. We Are Scientists s velkým úspěchem hráli jako předkapela REM, jejich první tři desky produkoval Ariel Rechtshaid, producent Vampire Weekend a Ushera. Hodně času věnují svým videoklipům, které jsou již pověstné.

Vstupenky na pražský koncert We Are Scientists jsou k zakoupení zde: http://goout.cz/cs/listky/we-are-scientists/dqm/

Více info:
www.wearescientists.com
www.facebook.com/wearescientists
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 10. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. V červenci do Prahy poprvé zamíří newyorští We Are Scientists. Vychytané.cz. [Online] 10. 5. 2016. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10263. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V cervenci-do-Prahy-poprve-zamiri-newyorsti-We-Are-Scientists
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 19:16