Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jaká vstupenka na Metronome je pro vás ta pravá?

Vstupenky na Metronome Festival jsou k dispozici ve více variantách, tak se na ně pojďme podívat.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Prague Metronome Festival
sobota 25. června 2016 21:00
(konec +- neděle 26. června 2016 04:00)
Výstaviště Holešovice
Praha (CZ)
DVOUDENNÍ VSTUPENKY ZA 1 600 KČ
Dvoudenních vstupenek za 1 600 Kč pro vás zatím máme dostatek. Program Metronome Festivalu ocení zejména ti, kdo mají ve zvyku poslouchat celá alba, a ne pouze jednotlivé písničky. Je připravený tak, aby vám žádná hvězda neunikla.

Chceme každému z vás zajistit maximálně komfortní zážitek. Připravujeme pro vás vlastně takový luxusní hudební obývák v centru Prahy.

LIMITOVANÉ MNOŽSTVÍ JEDNODENNÍCH VSTUPENEK ZA 1 200 KČ
Chcete si užít jen jeden festivalový den? Jednodenní vstupenky na sobotu (Iggy Pop, The Kooks, Ella Eyre, Richard Müller, Barbora Poláková…) a na neděli (Foals, Crystal Fighters, Walk Off The Earth, J.A.R. & Gospel, Ivan Král s Jiřím Suchým…) jsou v prodeji v limitovaném množství za 1 200 Kč. Prodávají se rychle, proto doporučujeme jejich včasnou rezervaci.

LÍSTKY NA TRIBUNU SE SKVĚLÝM VÝHLEDEM ZA 2 400 KČ
Skvělý výhled přímo na pódium Metronome stage, kde vystoupí ty nejzářivější hvězdy festivalu, budete mít z přistavěné tribuny s garantovaným sezením. Takže kdykoli když přijdete, bude pro vás připraveno místo k sezení. Tyto speciální vstupenky na celý víkend jsou v prodeji za 2 400 Kč.

HURÁ, STUDENTI MAJÍ 10% SLEVU NA DVOUDENNÍ VSTUPENKU
Držitelům průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE poskytujeme 10% slevu na dvoudenní vstupenku. Slevu může uplatnit pouze přímý majitel průkazu, který se na místě u vstupu do areálu musí prokázat vlastním platným průkazem. Pokud tak neučiní bude muset na místě doplatit částku chybějící do běžné ceny vstupenky. Pro návštěvníky, kteří si zakoupí zlevněnou vstupenku, bude vyznačen speciální vchod do areálu. (1 průkaz = 1 zlevněná vstupenka).

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ PRO DĚTI NA MÍSTĚ
V doprovodu dospělé osoby mají děti do 140 cm vstup zdarma, děti nad 140 cm mladší 15 let mají dvoudenní vstupenku za 800 Kč. Prodej pouze na místě, stačí předložit platný doklad dítěte.

DRŽITELÉ KARTY ZTP/P S DOPROVODEM ZDARMA
Zvýhodnění pro držitele karty ZTP/P spočívá v tom, že jejich doprovod má vstup na festival zdarma. Pokud tuto výhodu chcete využít, po zakoupení vstupenky si rezervujte volnou vstupenku pro svůj doprovod na adrese: stepan.hyncik@unitedislands.cz Volnou vstupenku pro váš doprovod dostanete u vstupu oproti předložení platného dokladu ZTP/P.

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI NAKOUPÍTE V SÍTI TICKETPRO A GOOUT.

DVOUDENNÍ VSTUPENKY BUDOU K DOSTÁNÍ V ČASE A MÍSTĚ KONÁNÍ AKCE ZA 1 900 KČ.

MÍSTA DO KEMPU BUDOU V PRODEJI OD 15. KVĚTNA.

P. S. Máme radost z toho, kolik lidí si chce užít celý víkend 25.-26. června s námi, Iggym Popem, Foals, The Kooks a dalšími hvězdami na pražském Výstavišti, a má již dvoudenní vstupenku doma. Uvidíme se poslední víkend v červnu. Těšíme se na vás!
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 10. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Jaká vstupenka na Metronome je pro vás ta pravá?. Vychytané.cz. [Online] 10. 5. 2016. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10261. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jaka-vstupenka-na-Metronome-je-pro-vas-ta-prava?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.137s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 04:35