Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ Lucca 26. dubna ve Vsetíně! Rozhovor s Marcuse Cooperem!

Přinášíme rozhovor s Djem Marcusem Cooperem, který vystoupí 26.4.2008 v Besedním Domě ve Vsetíně na mega party TermX special, tentokrát Warm UP festivalu Creamfields Central Europe.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TermX Creamfields WarmUp
sobota 26. dubna 2008 21:00
(konec +- neděle 27. dubna 2008 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Ano, tahle skvělá česká DJka vystoupí na Besedě ve Vsetíně poslední víkend v dubnu. Ale teď už onen slíbený rozhovor s Marcusem Cooperem, který je line-upu této akce taky ;)

ahoj Marku, děláme spolu rozhovor před party TermX, která je zároveň i warm upem na největší festival u nás v česku a to Creamfields Central Europe. Jak vnímáš tento festival a co si o něm myslíš, jak legendární klasické verzi a o naší české mutaci.
V podstatě první Creamfields v Česku byl můj první navštívený český festival a všechny ročníky byly ukrutně skvělá jízda. A v rukou Mersey agentury je úplně jasný,že tento festival bude top co se letos uděje u nás! Je pro mě radostí,že na něm budu hrát, protože anglický Creamfields, který funguje úspěšně 10 let byl pro mě vždy ikonou taneční scény! Prostě kdo nebyl na tomhle fesťáku není u mě správný fanda taneční hudby!

Jsi ikonou clubu Club 54, Duplex Most a dalších... jak těžké bylo se probojovat až na tento post.
Probojovat se někam vždy těžký, zvlášt u nás v česku těžší díky velký a nesmyslný závisti lidí. Ale pokud hudbě hodně a upřímně dáš a přidáš velkou iniciativu, tak se ti to vrátí. Ale to není hned jak si myslí hodně mladých djs. Ikonou bych se nenazýval, ale byl jsem rád residentem těchto klubů. Bohužel Duplex Most se uzavřel z důvodu výpovědi z prostor a ve Studiu54 změnili hudební koncepci produkce pouze na happy house, což já nehraji a stejně jako třeba Bon Finix jsme tam skončili. V současnosti ale skvěle funguje moje residentura v 7.Nebi v Brně.

Když se podivu do Tvého diáře, je na pár měsíců úplně plný, což je senzace! ale má šanci si vaše vystoupení ledajaký klub objednat, nebo si vybíráš kde se budeš prezentovat..
V podstatě šanci má každý seriozní promotér , což se za ty roky už vyselektovalo. Ale určitě hodnotím kde na jaký akci budu hrát.


Jako kluk ze Zlínska ses vypracoval mezi přední jména hudebního průmyslu u nás, máš čas ještě kromě djingu na své zájmy a koníčky, popřípadě práci?
Díky za poklonu :) Určitě čas mám a je to vždy o organizaci a plánování toho času, pak se dá stihnout hodně. Zpracovávám ekonomiku pro jednu firmu a funguji v českém vydavatelstvím RGM, kde mám na starost divizi dj&dance a můžu už i prozradit,že se bude aktuálně spouštět i projekt týkající se elektronický hudby, vzniká label a po spuštění portálu RGMSpace bude i část věnovaná taneční hudbě s možností download tracků v rozsáhlé databázi. Určitě o tom to projektu hodně uslyšíte!
No a koníčkem a volným časem je vlastně moje skvělá manželka, která mě podporuje a za což jí hodně děkuji!

Jaké máš plány do budoucna.. chystáš speciální tour, nebo nějakou velkou superakci?
Plány do budoucna jsem částečně řekl v minulý otázce týkající se RGM a v rozpracovávání je plán tour na podzim a 2 party s ikonou Love Parade djem Westbam na což se těším moc. Hrál jsem s ním už 2x kdy jsem ho bezprostředně střídal na stagei a musím říct,že to je hustej týpek! :)

A co doma ve Zlíně, tam se staráš o party lidi formou akcí Free Fly a Perfect Balance žejo, co říkáš na vaši zlínskou taneční scénu.. O Zlíně se říká, že tam mají kluby velice krátkou životnost?
Tak ono Zlín je taková kapitola a lidi v něm svým přístupem k věcem taky. Myslím to bohužel spíše negativně a ono se to týká i jiných oblastí jako třeba obchodů. Ve Zlíně bohužel lidi mají velké nároky, často jim není nic dost dobrý, remcají,že něčeho mají nedostatek a pak když se jim to dá, tak zase o to nemají takový zájem. S Free Fly to bylo vždy komplikovaný, ale podařilo se celkem vybudovat nejlepší house mejdan na Zlínsku, což mě velice těší.
Koncept Perfect Balance se týká mých residentních akcí s kterým jezdím po celým Česku i Slovensku. Kdy už se ví, že Perfect Balance=Marcus Cooper a progresivní electro sound této party!

Marku, poslední otázka, co vzkážeš svým fanouškům a hlavně fanynkám ze Vsetínska, kteří se už nemůžou dočkat onoho magického datumu 26.Dubna, kdy znova vystoupíš v celé své kráse ve Vsetínském klubu Besedance po boku nejlepší české Djky a producentky Djky Luccy...
Yo, tak v celý kráse určitě budu, ale víš jak, ono je to relativní, ale těší mě že se ti líbím. :)
Vzkaz asi toliko, že se těšte na elektrizující mejdlo a rozhodně vás rozhýbu aktuálním zvukem!
Party od tebe Honzi jsou vždy zárukou vymazlený kalby, jak mám zkušenost, tak kdo nechce kalit at radši nechodí…já se těším do Vsetína hodně…! :)

Díky za rozhovor! ;)
Honza Přikryl
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 10. 4. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. DJ Lucca 26. dubna ve Vsetíně! Rozhovor s Marcuse Cooperem!. Vychytané.cz. [Online] 10. 4. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1026. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Lucca-26.-dubna-ve-Vsetine!-Rozhovor-s-Marcuse-Cooperem!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:57