Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ben Sims potvrzen na listopadovou Apokalypsu

Anglický matador a groove-maker, legendární postava světové techno music, si vybral Apokalypsu jako svoji zastávku napříč kontinenty.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa 42
pátek 25. listopadu 2016 19:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2016 07:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
Možná jste si za posledních 5 let říkali, proč Bena Simse nikdo z promotérů nepřiveze do Čech. Důvod byl prostý - Bena Simse není jednoduché zabookovat a nehrají v tom roli finance! Tento zástupce londýnského podsvětí, který je synonymem slov jako funky a hardgroove, který má neskutečný smysl pro bezchybné aranže a mixy, si svá vystoupení pečlivě vybírá.

Ben Sims totiž nevystoupí na žádné akci, dokud nezná kompletní složení celé party - zkrátka jde mu v prvé řadě o to, jaká jména s ním na pódiu budou vystupovat! Ben Sims nám vše dlouze schvaloval, dával tipy na další umělce a již nyní máme potvrzeno! Tvůrce techno skladeb, které jsou často označovány jako hymny tohoto stylu, “human ableton” - zvaný pro svoji naprostou přesnou techniku mixu ze 3 a více zařízení, se vrací do ČR! A je nám velkou ctí, že právě 42. díl Apokalypsy je tou „vyvolenou akcí“!EN:
BEN SIMS CONFIRMED FOR APOKALYPSA EVENT IN NOVEMBER!
English matador and groove-maker, a legendary figure of the world’s techno music, chose Apokalypsa event as one of his „stop“ across continents. Maybe you have noticed, that Ben didn’t play in Czech for more than 5 years – the reason was, that is really not so easy to book him for some event.

The representative of the London underground scene really need to know, who will be playing with him at the event and he would like to choose the rest of the DJ’s.
Creator of really famous techno songs, which are often referred to as the anthem of this style, "human Ableton" - named for his excellent technic, comes back to the Czech Republic! And we’re honored, that our 42. part of Apokalypsa event is his choice!Dodal: Dalin Vajčner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 9. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Ben Sims potvrzen na listopadovou Apokalypsu. Vychytané.cz. [Online] 9. 5. 2016. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10257. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ben-Sims-potvrzen-na-listopadovou-Apokalypsu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 02:34