Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rainbow Spring party: Live it up! už v sobotu v Radosti

Největší mezinárodní sportovní akce pro LGBT sportovce v České Republice, Pražské Rainbow Spring, je opět zde.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
RAINBOW SPRING PARTY: LIVE IT UP!
sobota 7. května 2016 21:00
(konec +- neděle 8. května 2016 04:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
Alcedo Praha zve všechny sportovní příznivce voleybalu, fotbalu, plavání a badmintonu 6-8. května na pořádané akce. Tento turnaj hostí kolem 500 sportovců z celého světa od začátečníků až po profesionální sportovce. Přijďte oslavit společně s námi v sobotu 7. května sportovní úspěchy na Rainbow Spring Party od 22.00 do Radosti FX. Dvě hudební stage, skvělá hudba - DJ Vilém, DJ Lumiere, DJ Henrieta, DJ Cuba, a Michael Burian se na vás těší..............více na FB Prague Rainbow Spring.

Michael Burian patří k nejznámějším DJs v Čechách a pravidelně vystupuje také po celé Evropě, v USA, Latinské Americe a v Asii. Je zakladatelem českého labelu Bohemia Recordings, na kterém podporuje mladé talenty a vydává své vlastní věci. V roce 2012 se jeho hit Beautiful love umístil jako číslo 1 v českých hitparádách. Jeho show Dance EXXtravaganza na Evropě 2 poslouchají fanoušci po celém světě. V roce 2011 se spojil se svým jmenovcem Robertem Burianem a jako duo Burian & Burian spolu vydávají mezinárodní tracky. Mezi jeho největší hity patří remix české klasiky – Vltava, kterou v roce 2009 zahrál v O2 aréně s houslistou Michalem Hejčem na Sensation White.

DJ Michael Burian

http://soundcloud.com/michaelburian
http://www.michaelburian.com/


DJ Lumiere
DJ Lumiere jistě potěší nejen generaci dnešních třicátníků, čtyřicátníků, kteří vyrůstali na klasickém a poctivém funky, deep, soulful a jazzy house. Lumiere přináší současný houseový sound, kterému však na rozdíl od různých "skřípanic", EDM či disco-trysko houseu tento přívlastek skutečně patří!

DJ Lumiere
http://soundcloud.com/dj-lumiere

DJ Vilém
DJ Vilém patří mezi jedny z nejdéle hrajících house DJs v Čechách. V klubu Radost FX začal hrát v roce 1992. Může se pochlubit i hostováním v mnoha klubech v Česku (např. Mecca, Sasazu, Roxy) i zahraničí (Amsterdam, Berlín, Mnichov, Londýn). Vystupoval po boku zvučných DJských jmen jako Phonique, Charles Webster, Dj Sneak, Paul Van Dyk, Roger Sanchez, Asad Rizvi, Boris Dlugosch a další. Spolupracoval i s Darou Rolins, Tonyou Graves či s Monkey Business.

DJ Vilém
http://soundcloud.com/djvilem

Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion

Start: 22:00
Entry: 100 CZK


http://www.facebook.com/events/519550724920514/
FB Radost FX: http://www.facebook.com/radostfxclub/

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 4. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Rainbow Spring party: Live it up! už v sobotu v Radosti. Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2016. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10241. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rainbow-Spring-party:-Live-it-up!-uz-v-sobotu-v-Radosti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 02:53