Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Friday FX s Joe Metzenmacherem

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FRIDAY FX – CYBER EDITION
pátek 27. května 2016 21:00
(konec +- sobota 28. května 2016 04:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
DJ Joe Metzenmacher /DE/
Mladý, talentovaný DJ a začínající producent z německého Berlína. Poprvé se postavil za gramofony v roce 2009 a vystupoval v klubech – Campus Music Club, Kiez Club, Hangar a Underground. Objevuje se i na větších akcích jako City Beach Hildesheim nebo oblíbený Maschseefest v Hannoveru, kde každoročně sklízí ohlasy návštěvníků. V roce 2011 se poté stává residentem v klubu Foyer 61 a své umění zde předvádí na klubové noci pod názvem House Sixty. Od roku 2012 pravidelně stoji za DJ pultem v klubu Monkey’s po boku známých DJ’s jako Mousse T., Ferry Ultra, Virginia nebo Mario Aureo a v poslední době také v klubu ZMF v Berlíně. Často také vystupuje na různých akcích a fashion shows. Věnuje se také vlastní tvorbě a remixům, které pak využívá během své produkce a při hudební spolupráci se známým německým fotografem Stevenem P. Carnariusem. Jeho sety jsou velmi emocionální, perfektně sladěné a díky klasickým, jazzovým a vokálovým prvkům zcela odlišné od běžných houseových setů.

DJ Joe Metzenmacher /DE/
http://soundcloud.com/metzenmacher

DJ Cubik & Checo Zac
Jsou rezidenty noci Vivacity+ v pražském klubu U Bukanýra, kde prezentují svou otevřenost v hraní i vlastní tvorbě. Spolu s Cubikem již představili řadu vlastních tracků i remixů včetně předělávek pečlivě vybraných českých hitů (především Návštěvníci, Lenku Filipovou, Jiřího Korna či nově hit z pořadu Možná přijde i kouzelník.). Vydáváji na značkách Deepwave nebo Dilematic.

DJ Cubik & Checo Zac
http://soundcloud.com/cubikchecozac

DJ Cuba
Poprvé vystupoval na přelomu roku 1992-93. Pravidelně hraje od roku 93. Na začátku kariéry vystupoval v dnes již neexistujících klubech jako je například Astra na Václavském naměstí anebo legendární Sluničko Na příkopech. Z větších akcí to pak byly party ve Slovanském domě a v Ládví. Další 4 roky pak byl residentem klubu Bíly koníček na Staroměstském náměstí a od roku 98 residentem klubu Radost FX. Zároveň pravidelně vystupuje i v ostatních pražských klubech té doby. V roce 1999 produkuje CD kompilaci Connection in harmony pro telekomunikační společnost Paegas (dnes T-mobile) a vystupuje na megaparty ve zlínské sportovní hale a Praze. V roce 2002 je residentem na akcích Heaven v pražském klubu Karlovy lážně, pořádá megaakci SoundStorm, vystupuje na sérii akcí Overthere a působí jako produkční klubu Madhouse. Zároveň v letech 2001-2003 pořádá pravidelné party Atmosferic v pražském klubu Duplex a Ibiza night v klubu Mecca. Na Radiu 1 má vlastní pořad věnující se taneční hudbě a pravidelně ho můžete také slyšet na radiu Bonton a později i na radiu Express. Jeho vystoupení mohli zažít také obyvatelé Brna, Ostravy, Plzně, Českých Budějovic, Znojma, Teplic, Tábora, Zlína, Pardubic, Karlových Varů,Liberce.. Mimo ČR pak na Slovensku, Rakousku, Německu, Polsku, Španělsku, Holandsku, Slovinsku,Belgii..Za připomenutí stojí například rok 98 kdy měl možnost si zahrát na legendární berlínské Love Parade. vystupoval s dji jako například Joost van bellen, Space djs, Craig Hampson, Cristian Varela, Regis, Eddie Richards, PSH... Věnuje se také vlastní tvorbě a remixům, které pak využívá během své produkce. Často také vystupuje na různých korporátních akcích a fashion show.Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion

Start: 23:00
Entry: 100 CZK

http://www.facebook.com/events/1006478869437412/
FB Radost FX: http://www.facebook.com/radostfxclub/

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 20. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Friday FX s Joe Metzenmacherem. Vychytané.cz. [Online] 20. 5. 2016. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10240. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Friday-FX-s-Joe-Metzenmacherem
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 20:02