Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přípravy Ble Styla Majálesu Zlín 2008 v plném proudu!

Na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati se v Komunikační agentuře pracuje na plné obrátky. Realizační tým Blue style Majáles Zlín 2008 finišuje. Již pouhé dny dělí Zlín od dalšího ročníku Majáles.
Přidat na Facebook


Připravili jsme několik propagačních aktivit na podporu akce. Minulý týden proběhly workshopy na jednotlivých fakultách univerzity, kde se studenti seznámili s programem a Superhrdiny, které ztvárnili zástupci jednotlivých fakult. Současně jsme se zaměřili také na studenty středních škol a učilišť v okolí Zlína. Vyslaný promotým čekal studenty před dveřmi jejich škol, což pro ně bylo velkým překvapením.

Vznikly první promofotografie Superhrdinů i projektového týmu, které byly pořízeny na veřejných prostorách města Zlína a v ateliéru reklamní fotografie. V rámci plánované promoakce se 9. dubna projdou živí Superhrdinové centrem města, přičemž budou rozdávat propagační předměty a zvát na Majáles.

„Letošní realizační tým se snaží Majáles dělat jinak, chceme prostřednictvím Majáles obohatit kulturní dění ve Zlíně a vyrovnat se velkým Majáles ve velkých univerzitních městech jako jsou Praha, Ostrava a Brno,“ zdůraznila projektová managerka Bára Černá.

Snažíme se probudit celé město ze zimního spánku a přivést do Zlína superzábavu. K tomu nesporně patří i studentský styl života, jehož neodmyslitelnou součástí je tradiční studentský svátek – Majáles. Letošní ročník je obohacen o širší nabídku hudební scény ve večerních klubech, o četné soutěže na náměstí Míru, také o losování vstupenek z předprodeje. Úroveň celého doprovodného programu nabrala na prestiži, např. na náměstí Míru bude realizováno celé odpoledne kadeřnické, kosmetické, nehtové a tetovací studio a to zcela zdarma! Máte se opravdu na co těšit, čeká vás superzábava!

Superhrdinové...bav se s těmi nejlepšími!

VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 8. 4. 2008 10:00
Prachař, Štěpán. 2008. Přípravy Ble Styla Majálesu Zlín 2008 v plném proudu!. Vychytané.cz. [Online] 8. 4. 2008. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1024. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pripravy-Ble-Styla-Majalesu-Zlin-2008-v-plnem-proudu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 02:48