Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Páteční FX Cyber edice se Subgatem, Robem Smile a IM Cyber

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FRIDAY FX – CYBER EDITION
pátek 20. května 2016 21:00
(konec +- sobota 21. května 2016 04:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
DJ Subgate odstartoval svou kariéru v roce 2001 v teenagerovských letech a od jejího počátku věděl, že hudba ho bude provázet celým jeho životem. V dnešní době právem patří mezi respektované domácí umělce na poli elektronické scény a vystupuje na předních eventech nejen v České republice, ale také v zahraničí. Během své kariéry byl součástí line-upů známých českých festivalů a eventů, mezi které patří festivaly Svojšice, Mácháč, Cosmic Trip, Summer of Love, Pleasure Island a prestižní parties Apokalypsa, Citadela, Christmas party nebo Elektra. Svůj osobitý sound prezentuje také ve známých klubech, kterými je například Roxy Prague, Radost FX, Mecca nebo Chapeau Rouge, kde vlastní rezidentní noc s názvem Creative, která od roku 2007 hostila jména jako je například Philipp Straub aka Felipe, Hollen, Paride Saraceni, Bjorn Wilke, Mihai Popoviciu, Hot – X či Deepchild. Kromě nespočtu vystoupení v České republice představil svůj sound v Německu, Rakousku, Kostarice, Sri Lance, Švýcarsku, Rumunsku a Slovensku. Od roku 2010, kdy si Subgate odbyl svůj producentský debut vydává releasy na labelech po celém světě. Za zmínku stojí například Noisetilt rec., Bullet:Dodge, Xela Digital, Bit Records Mexico, Textro nebo Suffused Music a některé jeho tracky jsou supportovány známými světovými umělci. V roce 2014 kromě klasického dj setu příchází s novým LIVE projektem, v rámci kterého prezentuje pouze svou vlastní produkci.

DJ Subgate
http://soundcloud.com/subgate

DJ Rob Smile se pohybuje na české taneční scéně od roku 2000. Vystupoval na věhlasných akcích jako Citadela, Creamfields, Probožská Jezera, festival Mácháč, Summer Of Love, Cosmic Trip a ve většině klubů po celé ČR, ale také i v zahraničí (Anglie, Německo, Francie, Dánsko a Slovensko). Rob si zahrál s většinou předních DJs české taneční scény, ale i s částí té zahraniční. Bez nadsázky můžeme říct, že je neodmyslitelnou postavou české elektronické scény. Jeho charisma a nepolevující náboj během jeho setů jsou synonymem skvělé párty.

DJ Rob Smile
http://soundcloud.com/robsmile


DJ IM Cyber byla jednou z prvních DJek a pomáhala tak vyšlapat cestu všem dalším slečnám. Hraje od roku 1998 a jejím hlavním stylem byl po většinu let drum´n´bass. V poslední době však její srdce bije spíše v house tempu. Ivana má pro hudbu cit, což dokazuje i její dřívější působení v kapele Skyline. Jako DJka se na čas téměř odmlčela, v poslední době se však za DJ pult vrací s novou vervou. Nijak neskrývá, že za to může právě nedávný příklon k house music.

DJ IM Cyber
http://soundcloud.com/imcyber

Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!


FB Radost FX: http://www.facebook.com/radostfxclub/
WEB: www.radostfx.cz

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 13. 5. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Páteční FX Cyber edice se Subgatem, Robem Smile a IM Cyber. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2016. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10233. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Patecni-FX-Cyber-edice-se-Subgatem,-Robem-Smile-a-IM-Cyber
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 02:20