Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Emma Smetana vystoupí před Selah Sue

Belgická nadžánrová hvězda Selah Sue zavítá po dvou vyprodaných koncertech opět do Čech.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SELAH SUE
úterý 3. května 2016 21:00
(konec +- středa 4. května 2016 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Tentokrát vystoupí dvakrát, již 3. května se představí v pražském Roxy a o den později 4. května v brněnském Sono Centru v rámci série Excelent Jukebox. Vstupenky na oba koncerty v rozmezí 650 - 750 Kč jsou k dispozici na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Před oběma koncerty vystoupí vycházející hvězda české hudební scény Emma Smetana, která v minulosti již vystupovala před šansoniérkou Zaz. Talentovaná zpěvačka byla doposud známá hlavně z televizního prostředí, kde působila jako moderátorka. Hře na kytaru a zpěvem se přitom věnuje již od dětství. Její debutové album What I’ve Done vyšlo v únoru tohoto roku, a to ve spolupráci s producentem Jiřím Burianem (Southpaw, Republic Of Two). Její tvorba nese nádech bondovských soundtracků a rytmické prvky r’n’b vás společně s tóny, které jsou inspirovány kultovní kapelou The Beatles, naladí na tu správnou atmosféru po oba večery.

EN-
EMMA SMETANA (CZ) will be supporting Selah Sue
3. 5. 16 Roxy, Praha
4. 5. 16 Sono Centrum, Brno
Multigenre Belgian star Selah Sue is coming back to Prague after two sold out shows. She will perform at Roxy in Prague on May 3rd and then at Sono Centrum in Brno on May 4th as a part of Excelent Jukebox series. Tickets are available via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro for 650 - 750 CZK.

Czech rising star Emma Smetana, who had already performed as a support act of chanson singer Zaz, will perform as a support act of Selah Sue this time. Talented singer is well-known because of her career as a TV presenter. However she's been singing and playing guitar since her childhood. Her debut album called What I’ve Done was released in February 2016 in association with producer Jiří Burian (Southpaw, Republic Of Two). Her music will take you to a Bond movie and along with rhythms of r'n'b and tones inspired by The Beatles, you are going to feel the right vibes and unforgettable atmosphere during both evenings.

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 27. 4. 2016 07:00
Chovancová, Michaela. 2016. Emma Smetana vystoupí před Selah Sue. Vychytané.cz. [Online] 27. 4. 2016. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10210. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Emma-Smetana-vystoupi-pred-Selah-Sue
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 22:26