Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SharkaSs vydává vůbec první oficiální nahrávku E.P. 2016

Uvádí ji klip a singl Plusy a mínusy
Přidat na Facebook
Možná si ji pamatujete ze soutěže Česko Slovensko má talent, kde to v roce 2012 dotáhla do semifinále a svým freestylem naprosto dostala porotce Jaro Slávika i Lucii Bílou. Na rozdíl od jiných ale SharkaSs poté nezapadla. Celou dobu tvrdě pracovala na svém snu, nabírala další a další fanoušky, natočila několik úspěšných klipů a teď konečně přichází s první oficiální nahrávkou čítající celkem čtyři skladby. Pod názvem E.P. 2016 vychází výhradně digitálně u Supraphonu a uvádí ji vizuálně i obsahově silný videoklip Plusy a mínusy. Podívejte se zde:„To, co jsem chtěla říct, nestačilo vyjádřit jen slovy. V celém videu jsou vidět všechny živly naší planety, které dokreslují význam toho, co jsem měla na srdci: oheň - pro mě vyjádření emocí, voda - chlad a to, že život plyne dál, vzduch - koloběh situací, které nás někdy dokážou pořádně vyvést z míry, země - rodina, zázemí,” vysvětluje talentovaná rapperka a zpěvačka, proč padla volba právě na Plusy a mínusy.

Klip, který se točil během jednoho mrazivého únorového dne na severu Čech, vznikl podle scénáře Jakuba ‘Mahdies’ Mahdala, jenž se postaral rovněž o režii a kameru. Autorkou textu je SharkaSs, která je společně se skladatelkou a producentkou Blankou Maderovou podepsána i pod hudební složkou písně.Toto tvůrčí duo má “na triku” i zbývající tři skladby obsažené na E.P. 2016. Konkrétně jde o již dříve díky rádiím a úspěšnému videoklipu prověřený hit Fly to the Blue Sky. Dále o jednu z nejstarších skladeb SharkaSs, která se nyní dočkala kompletně nového zvukového kabátu, a na E. P. 2016 se objevuje pod názvem Přání (dříve Jedno přání). Čtveřici písní pak doplňuje silně emotivní balada Dokud to půjde, v níž SharkaSs popisuje „svoji minulost, problémy spjaté s ní a následné očištění a honbu za sny.”

E.P. 2016 je zároveň také předzvěstí věcí příštích, což stvrzuje i podpis smlouvy SharkaSs se Supraphonem, k čemuž dodává: „Supraphon jsem si vybrala proto, že to je značka, která setrvává a je kvalitní. Za vše hovoří to, že právě v tomto vydavatelství se rodila díla Karla Gotta, Lucie Bílé a dalších velikánů nejen české hudby. S lidmi z této firmy, se kterými spolupracuji, si rozumím, a máme stejnou vidinu toho, jak můžu svoji hudbu posunout a kam.”

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 26. 4. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. SharkaSs vydává vůbec první oficiální nahrávku E.P. 2016. Vychytané.cz. [Online] 26. 4. 2016. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10203. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SharkaSs-vydava-vubec-prvni-oficialni-nahravku-E.P.-2016
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:43