Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Skyline vydají v květnu nové album Jungle

Pokřtí jej 2. června v pražské Cargo Gallery.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Skyline: křest alba
čtvrtek 2. června 2016 21:00
(konec +- pátek 3. června 2016 04:00)
Cargo Gallery
Praha (CZ)
Deska vyjde už 5. května a přichází tak tři roky po předchozí úspěšné nahrávce Fairytapes. Nahrávku parta pokřtí 2. června na lodi Cargo Gallery. Kapacita prostoru je omezena, takže fanoušci by neměli s nákupem vstupenek příliš otálet.

Samotný název alba Jungle jasně napovídá, že obsah bude pěkně divoký - a to je jenom dobře! Kapela připravila na albu parádní žánrový mix, který reflektuje aktuální dění na hudební scéně a nebojí se opravdu ničeho. “Ta deska je hodně taneční, říká bubeník a zakládající člen kapely Radek Bureš. ”I když čistě technicky je na ní hned několik různých stylů, máme pocit, že svým celkovým feelingem je to naše nejucelenější nahrávka. Rozvinuli jsme model předchozího alba Fairytapes a doufáme, že jsme ho – a to opět za vydatné pomoci zvukového mága Matouše Godíka - posunuli dál. Byli jsme na sebe tentokrát ještě víc tvrdí než obvykle, na desce jsme pracovali skoro dva a půl roku a finálním sítem prošlo jen deset písniček. Naopak skladeb, co neprošly, je tak třikrát víc.”

Název sedmého alba Skyline má podle kapely hned několik rovin a významů, odkazuje nejen na stejnojmenný song z desky, ale I k celkové pestrosti a divokosti nahrávky. Na desce Jungle bude deset skladeb a kapela na ní opět spolupracovala s osvědčeným týmem – o mix a mastering se postaral Matouš Godík, obal desky s africkým nádechem připravil grafický designér Vítek Škop. Jungle vychází 5. května na všech digitálních platformách. První singl z desky Ocean kapela vydala ještě před koncem roku 2015, druhým plánovaným singlem je skladba Rave, která patří k nejpřekvapivějším momentům na desce.

Křest alba proběhne 2. června, místem tentokrát není klasický klub, ale loď Cargo Gallery na pražské náplavce na Rašínově nábřeží. Zároveň půjde také o první možnost, kde bude album k dostání na fyzickém nosiči. Vstupenky za 250,- Kč budou k zakoupení na www.goout.cz a www.smsticket.cz od středy 20.dubna. Vzhledem k tomu, že kapacita klubu je omezená, dá se předpokládat, že vstupenky budou mizet rychle, proto doporučujeme s nákupem příliš neotálet.

Skyline mají před sebou nabitou festivalovou sezónu, klubové turné k desce Jungle je plánováno na podzim. Přesné termíny koncertů najdete na www.skylineweb.cz, nebo na oficiálním facebookovém profilu kapely (facebook.com/skyline.prague).

www.skylineweb.cz
www.dsmacku.com
www.championship.cz

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 19. 4. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Skyline vydají v květnu nové album Jungle. Vychytané.cz. [Online] 19. 4. 2016. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10175. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skyline-vydaji-v-kvetnu-nove-album-Jungle
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 04:04