Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BLUESTYLE MAJÁLES ZLÍN 2008

S nadcházejícím jarem vtrhnou do Zlína Superhrdinové a postaví se neohroženě vetřelci Errorovi. Superhrdinové jsou totiž hlavním tématem letošního studentského festivalu Majáles. Zlín bude 15. dubna patřit studentům. Letos je Majáles Zlín opět v produkci studentů FMK UTB.
Přidat na Facebook


Celý Majáles zahájí velkolepý průvod masek, který projde centrem města od Fakulty ekonomiky a managementu až na náměstí Míru. Právě tady se odehraje hlavní program celého festivalu. Kromě známých kapel Sunshine, Polemic nebo Moja reč vystoupí i spousta dalších hudebních formací. Nebude pochopitelně chybět ani tradiční volba krále Majáles. Během celého odpoledne se bude soutěžit o skvělé ceny: „Každá vstupenka zakoupená v předprodeji má šanci vyhrát zájezdy v celkové hodnotě 100 000 Kč“, informovala hlavní manažerka projektu Barbora Černá.
„Zaměřili jsme se hlavně na přilákání velkého množství vysokoškolských studentů, ale i široké veřejnosti, hlavní i doprovodný program se snažíme udělat co možná nejpestřejší a nejatraktivnější, “řekla managerka projektu Bára Černá.

Večerem ale nic neskončí! Jakmile se nad Zlínem začne šeřit, Klub Golem nabídne úžasný rockový zážitek, ponesou se zde rytmy reggae a ska, hudební smršť seskládaná z The Prostitutes, Cocote Minute, Joshua Sound System a především skupiny Polemic! V Musiclandu A se rozezní dunivé beaty, tedy hip-hop, rap a R n’B’. Přijede DJ Satan a také vystoupí Moja Reč. Horkou novinkou je taneční scéna Flip, kde si příjdou na své milovníci DnBa jungle.

Letošní Majáles připraví opět studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Tvůrci si pohráli s přípravami specifických prvků i doprovodným programem, které toto netradiční téma projektu nabídlo. Provází jej komiksové postavičky, které zosobňují jednotlivé fakulty Univerzity Tomáše Bati. V komiksovém příběhu zavítá do Zlína vetřelec Error, který znepříjemňuje život ve městě studentům i samotným obyvatelům. V den D – tedy 15. dubna - se účastníci stanou svědky rozuzlení velkého příběhu boje se zlým Errorem.

Všichni zúčastnění se setkají se Superrodinou. Tedy s otcem Informanem (zástupce FAI), matkou Ekonlady (zástupkyně FAME), jejich dcerou Multigirl (zástupkyně FMK), synem Technoboyem (za FT) a jejich nejmladším potomkem Humankidem (za FHS). Tato rodinka se během dne bude snažit zneškodnit zlého Errora, který škodí studentům i široké veřejnosti. Jejich největší zbraní bude kvalitní zábava.


Přijďte okusit nepoznané a užít si pořádnou sílu zábavy!

Majáles Superhrdinové...bav se s těmi nejlepšími!

Více na www.majales.utb.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 5. 4. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. BLUESTYLE MAJÁLES ZLÍN 2008. Vychytané.cz. [Online] 5. 4. 2008. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1017. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BLUESTYLE-MAJÁLES-ZLÍN-2008
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 09:18