Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Samuel Fach na MoOn:FX v Radosti!

Měsíční zasněná jízda nového pravidelného deep and house večírku v legendárním klubu Radost FX pokračuje!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MoON:FX

pátek 22. dubna 2016 23:00
(konec +- sobota 23. dubna 2016 05:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
Soutěžilo se o Soutěžíme o 2x2 volné vstupenky na pravidelnou party MoOn:FX, kde vystoupí německý Dj a producent Samuel Fach. Akce se koná dne 22.4.2016 v pražském klubu Radost FX. Výherci budou ihned po skončení soutěže informování na kontakty, které uvedli u odpovědi. Vstupenky budou k vyzvednutí přímo v klubu v den akce. Výherci nemusí být propsání na webové stránky, vzhledem ke změnám, které na webu aktuálně probíhají. Nápovědu hledejte na na stránkách klubu, nebo přímo na Facebookové události. . Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Mejdan, který klub pořádá ve spolupráci s Vychytane.cz Djs Crew prozradil v rámci prvního dílu, jaké má akce MoOn:FX plány a s příchodem druhého dílu své slovo drží. Live projekty a Djs s live hudebníky jsou hlavním atributem této party a tak to zůstane! Jsme moc rádi, že prvním zahraničním hostem na této akci je geniální hudebník, DJ, producent a inovátor berlínské deep house scény SAMUEL FACH.

Samuel Fach se narodil a vyrostl v malém městečku Grei3en v Německu. Díky své zvídavé povaze začal svůj čas věnovat elektronické hudbě. Po letech objevování napříč hudebními žánry, začal kolem roku 1999 hrát jako DJ. Přestože se v hraní neustále zlepšoval, cítil nutkavou potřebu vyjádřit své hudební pojetí vlastní tvorbou a tak začal produkovat hudbu pod uměleckým nickem „ Laufmasche“ Pod tímto pseudonymem úspěšně vydával na Labelech jako What What, Snork Enterprises a Eminor. Dnes žije v Berlíně, kde v roce 2011 vytvořil své alter ego Samuel Fach. Hudební počiny pod tímto jménem najdeme na značkách Tonkind, symbiont-music, Default Machine, UnderYourSkin a Amselcom. 
Dalším hostem bude ostravský Mathiass O´Zana se saxofonistou, kterého znáte jako Paul Saxo. Mathiasse můžete pravidelně potkávat jako rezidenta ostravského klubu Fabric, kde se stará i o program a samozřejmě i jako hosta prestižních českých klubů. Jeho láska k house music je znát na každém vystoupení. Pokud někdy zavítáte na český monster festival Beats4Love, tak i zde ho můžete potkat, neboť je nedílnou součástí organizačního týmu. I Paul Saxo má bohatou hudební historii, kdy se jako člen rádia Helax, či, dnes již zapomenutého portálu Libimseti, dostal na nespočet zajímavých míst a akcí, kde různí Djs využívali jeho talent v hraní na saxofon. 


Jako zástupce Vychytane.cz Djs Crew se představí live projekt 4BeCome1, jehož hudební rozmanitost nelze zařadit. Projekt, který v plném počtu skýtá Dje a až 5 hudebníků s dechovými nástroji a perkusi, hostuje již léta prestižní české festivaly a kluby a jejich vlastní eventy, jsou vždy zárukou skvělých večírků s pečlivě vybíranými hosty. Ostatně i MoOn:FX je „z pera“ tohoto projektu. 4BeCome1 založil Dj Ketan a multiinstrumentalista Flautistar již v roce 2009. Na druhém díle party MoOn:FX, se sejdou právě zakladatelé, tedy Ketan a Flautistar (příčná flétna, AKAI, samplers) a další plnohodnotný člen projektu, běloruský hudební mág a člen balkánské kapely Cirkus Problem Bohdan Skibinskyy (klarinet, sax), který s kluky jezdí od roku 2012.

Klub Radost FX, který je považován za legendární pražský a troufám si říci i český klub, zaměřený hlavně na house music a black music prošel před nedávnou dobou velkou rekonstrukcí a jeho prostory jsou aktuálně neotřelé a velmi atraktivní. Dopomáhá tomu i kompletně nové ozvučení Funktion One, které dodává díky svému čistému a hutnému zvuku klubu neuvěřitelně šlapavou atmosféru. 


Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!

Klub a restaurace Radost FX, Bělehradská 120, Praha 2, 120 00
Rezervace stolů a informace: info@radostfx.cz nebo +420603193711
Spojení: Metro C – I.P.Pavlova, Metro A – Náměstí Míru, Tram: 4, 6, 10, 11, 16, 22

Come to enjoy this night in brand new Radost FX with Funktion One sound!
Club and restaurant Radost FX, Bělehradská 120, Prague 2, 120 00
Table reservation and information: info@radostfx.cz or +420603193711
Directions: Metro C – I.P.Pavlova, Metro A – Náměstí Míru, Tram: 4, 6, 10, 11, 16, 22

Start: 23:00
Entry: 
PRESALE: 100 CZK (www.goout.cz) 
DOOR: 150 CZK

FB:
http://www.facebook.com/events/499703123567322/
FB Radost FX: http://www.facebook.com/radostfxclub/

WEB: www.radostfx.cz
Soundcloud: http://soundcloud.com/radostfxofficial
Youtube: http://www.youtube.com/channel/UCNMe1Vu3BBlwdwLVSS2eO3A
Aplikace Radost FX: http://mobileapps.anywhere.cz/download/3505?lang=cs
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 4. 2016 17:00
Chovancová, Michaela. 2016. Samuel Fach na MoOn:FX v Radosti!. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2016. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10167. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Samuel-Fach-na-MoOn:FX-v-Radosti!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:23