Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Lucerna zažije pořádnou nakládačku. V červnu tam vystoupí Biffy Clyro!

Skotská rocková kapela Biffy Clyro zveřejnila zastávky svého turné k albu, které vyjde počátkem prázdnin. Jednou z jeho zastávek bude 7.června také Praha, kdy Biffy Clyro vystoupí ve velkém sále Lucerny.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Biffy Clyro
úterý 7. června 2016 21:00
(konec +- středa 8. června 2016 04:00)
Lucerna - Velký sál
Praha (CZ)
Současně Biffy Clyro zveřejnili podrobnosti o svém novém albu 'Ellipsis'. 'Ellipsis' následuje dvojalbum 'Opposites' z roku 2013 a vyjde 8.července u gramofirmy Warner Bros Records a 14th Floor Recordings.

V rozhovoru s Lowem zpěvák Simon Neil řekl: "Naším sedmým albem sdělujeme něco nového ... Snažíme se mít pocit, jako by to bylo naše první album. Pořád máme koule. Pořád jsme tady, abychom vám dali ťafku."

V tiskové zprávě k singlu 'Wolves of Winter', který kapela vypustila nedávno do světa Neil říká: "'Wolves of Winter' je o nás jako o vlcích v transu a když se nám připletete do cesty, roztrháme vás na kusy.”

O novém sedmém albu zpěvák Simon Neil nedávno řekl časopisu NME, že bude maximálně "ujeté" a že to bude jejich dosud nejlepší deska.  "Chtěli jsme se přinutit zahnout ostře doleva, nejít na jistotu," dodal. "Vůbec poprvé jsme si pořádně hráli s programováním, takže spíš než to osolit kytarami a zkreslením jsme se rozhodli zkusit jiné způsoby, jak naši hudbu zintenzivnit," pokračoval Neill.

"Bude to libovější a zároveň hustší než minule – žádné orchestry," dodal. "Tahle deska je opakem filmové hudby. Pokud naše poslední album bylo jako Ridley Scott, tohle je víc jako John Waters. Je pěkně špinavé!  Ovlivnily nás nové hip-hopové desky, jako poslední A$AP Rocky – jsou tak zatraceně dobré, protože do hezkého zpěvu se dostávají grimeové, špinavé a děsivé zvuky a naopak. Pokoušíme se pořád dosáhnout rovnováhy věcí na hraně chaosu. Bude to znít jako Biffy, ale je to víc o ‘rockování’ spíš než o ‘rocku’."

Neill popsal album jako začátek nové kariéry: "Podle mě byly naše první tři alba lo-fi, hranatý prog-metal a ty naše tři poslední taková big-boy alba – s ohromnou, důležitou hudbou. A tahle deska objímá chaos. Tady jsme se poprvé cítili v temnotě trochu sami sebou. A to je myslím skvělé. Je to předpubertální deska! Restart."

"Je to první deska, na které se chci porvat. Dát lidem, co mě trochu štvou, co proto. Na téhle desce říkám, kdo jsem, tady jsou mé silné stránky a tady ty slabé.. Je to fight rock."

Že jsou Biffy Clyro na živo přinejmenším stejně tak skvělí jako na deskách, předvedli v Česku už několikrát. Kapela, která hrála mimo jiné na stadiónu ve Wembley však v Česku své sólové koncerty doposud odehrála v pražských klubech. Pokaždé ale bylo vyprodáno a tak není divu, že svůj letošní koncert naplánovali do velkého sálu pražské Lucerny.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční 7.června jsou k zakoupení za 790,- Kč + poplatky na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu pak za 950,- Kč.

Přímý link na vstupenky: https://goout.cz/cs/listky/biffy-clyro/xcm/

Více info na:

www.biffyclyro.com
www.facebook.com/biffyclyro
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 4. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Lucerna zažije pořádnou nakládačku. V červnu tam vystoupí Biffy Clyro!. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2016. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10165. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lucerna-zazije-poradnou-nakladacku.-V cervnu-tam-vystoupi-Biffy-Clyro!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 04:15