Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

WELCOME TO NIGHT VALE poprvé v Praze!

Jedinečné představení Welcome To Night Vale kombinující divadlo, hudbu a nové technologie se představí poprvé živě v Praze.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
WELCOME TO NIGHT VALE
úterý 18. října 2016 21:00
(konec +- středa 19. října 2016 04:00)
Divadlo U Hasičů
Praha 2 (CZ)
Zavítá totiž na prkna Divadla U Hasičů a to 18. října. Předprodej vstupenek za 550 Kč bude zahájen v úterý 19. dubna na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Josef Fink a Jeffrey Cranor vytvořili původní podcast Welcome to Night Vale v roce 2012 poté, co se setkali v anarchistické a cenami ověnčené divadelní skupině New York Neo-Futurists. Podcast si okamžitě získal ohromnou popularitu. V červnu 2013 se stal s 2,5 miliony staženími nejstahovanějším mluveným slovem na iTunes a pokořil tak velmi populární pořady jako This America Life nebo Radiolab. V srpnu 2013 se počet stažení zastavil na 8,5 milionu. Autorské duo neusnulo na vavřínech a vrátilo se ke svým kořenům na prknech, co znamenají svět. Od konce roku 2013 vytvořili již pět scénářů a objeli celý svět, který jim nadšeně tleskal. Do Čech se poprvé chystají s posledním hrou, Ghost Stories. Nebylo by to ale divadlo vzešlé ze světa moderních teorií, aby se omezilo jen na klasické hraní. Budete se moci ponořit do hry obohacené o živou hudbu a neotřelou dramaturgii.

Welcome to Night Vale: Ghost Stories vás přenese do surreálného pouštního městečka Night Vale s jeho prazvláštním radiovým vysíláním v podání Cecila Palmera. The New York Times popisuje atmosféru Night Vale „jako kdyby se Stephen King nebo David Lynch stali producenty lokální rádio stanice“. The Guardian shrnul celou hru slovy „Hypnotické a temně zábavné“. Vítejte v Night Vale…

EN-
WELCOME TO NIGHT VALE (US) first time in Prague!
18. 10. 16 Divadlo U Hasičů, Praha
Unique performance Welcome to Night Vale combining theatre, live music and new technology will take part in Prague for the first time. You can experience it in Divadlo U Hasičů on October 18th. Presale starts on April 19th via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro for 550 CZK.

Joseph Fink and Jeffrey Cranor created the Welcome to Night Vale podcast in 2012, having met through the anarchic, award-winning New York-based theatre group the New York Neo-Futurists. The show quickly became an underground success; in July 2013 it was downloaded 2.5 million times, making it No. 1 on iTunes, ahead of popular programs such as This American Life and Radiolab. That August, it was downloaded 8.5 million times. After all these achievements the author came back to their roots – in theatres. They created five scripts and toured the world with great success. They will come to Prague with the latest script Ghost Stories. But it won’t be a traditional theatre piece thanks to its background in modern technologies. You can immerse yourself into this amazing script combined with live music and unique drama.

Welcome to Night Vale: Ghost Stories will transport you to the surreal world of desert town Night Vale with its odd radio host Colin Palmer. The New York Times described the atmosphere as “what might occur if Stephen King or David Lynch was a guest producer at your local public radio station”. And The Guardian summarized whole experience as “Hypnotic and darkly funny”. Well, welcome to Night Vale…

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 4. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. WELCOME TO NIGHT VALE poprvé v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2016. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10158. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/WELCOME-TO-NIGHT-VALE-poprve-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 21:27