Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Britský písničkář King Charles se ve středu poprvé představí v Praze

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
King Charles
středa 6. dubna 2016 21:00
(konec +- čtvrtek 7. dubna 2016 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Talentovaný britský hudebník s nepřehlédnutelnou vizáží bohémského elegána King Charles se již ve středu 6. dubna poprvé představí českému publiku v pražském klubu Roxy. Charles Costa aka King Charles je člověk, jemuž sebevědomí rozhodně nechybí. Tento londýnský songwriter umí skvěle zpívat, ovládá hru skoro na všechno a jeho letošní druhá deska Gamble for a Rose vzbudila zasloužený ohlas. Jeho hudba osciluje mezi folk-popem a surf rockem s přídechem kabaretu a neváhá využít ani linku zlidovělých nápěvů.

Jako support na středečním koncertu vystoupí naděje české písničkářské scény Thom Artway. Thom má za sebou velmi barvitou minulost. Od hraní na českých nebo australských ulicích, v malých klubech, až po skladbu I Have No Inspiration, která brázdí étery rádií. Letos v březnu získal cenu Žebřík za Objev roku, ale také vypustil nové video k singlu Blind Man, který je inspirován zážitkem z baru v Austrálii. Ještě na tento rok Thom plánuje vydání plnohodnotné desky.

Bránu k širšímu publiku mu otevřeli Tom Waits, Jerry Lee Lewis nebo Jeff Beck. Právě ti v roce 2010 zasedli v porotě soutěže International Songwriter's Competition, kterou King Charles vyhrál se svou skladbou Love Lust. V roce 2012 vydal debutové album LoveBlood. Deska obsahuje také skladbu Brightest Lights, na níž spolupracoval s Mumford & Sons.

Vstupenky na pražský koncert King Charlese je možné zakoupit v předprodeji v síti GoOut za 450 Kč. Více informací na www.rockforpeople.cz

Festival Rock for People se bude konat od 3. do 5. července tradičně ve Festivalparku v Hradci Králové. Jako jedni z headlinerů se představí legendární zakladatelé a průkopníci trip hopu Massive Attack či pop punkeři The Offspring. Dále vystpupí britská metalová kapela Bullet for My Valentine, naděje současného popu The 1975, vyhledávaní rockeři Five Finger Death Punch či energičtí Enter Shikari.

Dodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 5. 4. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Britský písničkář King Charles se ve středu poprvé představí v Praze. Vychytané.cz. [Online] 5. 4. 2016. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10135. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Britsky-pisnickar-King-Charles-se-ve-stredu-poprve-predstavi-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 03:20