Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Co pro Vás chystá Apokalypsa 42?

Přípravy na podzimní Apokalypsu vrcholí a my Vás informujeme o novinkách a zdokonalení této akce.
Přidat na Facebook
Pokud máte další nápady, jak udělat Apokalypsu ještě zábavnější a pohodlnější, přidávejte své postřehy do komentářů, děkujeme!

Místo konání
Zvažovali jsme jiné místo konání, než je zrekonstruované Bobycentrum, nicméně ze všech kladů a záporů, nám tento prostor svojí atmosférou a vybavením vychází nejlépe. Myslíme, že při zdokonalení služeb na Apokalypse, tento prostor nemá pro náš projekt konkurenci.

Občerstvení / jídlo
V současné době máme potvrzeny 2 dodavatele teplých a studených pokrmů. Stánky budou umístěny v levé a pravé zimní zahradě, přímo před vchodem do hlavní Laser Show Hall. Také budou zajištěny studené bagety a další pokrmy bez tepelného zpracování přímo na barech.

La Grotta stage
Již několikrát jsme od Vás dostali impuls, že ozvučení na druhém pódiu není optimální. Oslovili jsme renovovanou společnost, která se zabývá akustikou a bylo nám sděleno, že tyto potíže nejsou o kvalitě ozvučení a výkonu, ale o složitosti a členitosti prostor La Grotta. V současné době se řeší nastavení a rozmístění zvukového aparátu L’acoustic. Současně řešíme dekorace a umístění menšího pódia před základní pódium - pro plánovaný live/act. Bylo by to vůbec poprvé, co by toto live-ko bylo prezentováno přímo mezi fanoušky, na tanečním parketě a věříme, že to bude doslova pastva pro oči a uši.

Café de Paris stage
Jak jsme již dříve avizovali, třetí pódium dostane rovnou 2 zahraniční umělce. Jedním bude holandská Miss Melera a druhým veterán a legenda světového clubbingu, kterého Vám odtajníme spolu s celým obsazením Apokalypsy.

Laser Show Hall stage
V současné době jsme ve finální části dokončení bookingu celého hlavního pódia. Napovíme snad, že se bude jednat o nejnáročnější a nejdražší účast za celou historii akce Apokalypsa, od roku 1999. Snad jen zajímavostí je, že jeden z headlinerů bude na Apokalypsu cestovat 16 hodin letadlem a samotné cestovní náklady jsou vyšší, než celý honorář “běžného” zahraničního umělce.

Nahrávání setů z Apokalypsy
Velmi často se nás po akci dotazujete, zda jsou nahrané záznamy setů z proběhnutých Apokalyps. My jako pořadatele nesmíme nahrávat tyto sety a dále je šířit, jelikož tím porušujeme autorský zákon a následně jsme za něj zodpovědní - OSA. Bohužel, rádi bychom Vám tuto službu poskytovali, ale to bychom museli mít povolení od všech autorů tracků zařazených do všech setů, tyto skladby nahlásit k použití a následně z každého tracku platit poplatky autorům. V praxi by to znamenalo několik set tisíc korun na poplatcích. Varianta obcházení zákonů, tzv. “na černo” nahrát set a pustit na internet, je pro nás nepřípustná.

Kdy se spustí předprodej
V průběhu měsíce se oficiálně spustí předprodej, a to exkluzivně v síti Ticketpro. Vstupné bude začínat na 499,- / 18,90 EUR, avšak tato startovací vlna nikdy nevydrží déle, než několik dnů. Proto sledujte náš profil https://www.facebook.com/ApokalypsaOfficial/

Dodal: Dalin Vajčner
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 3. 4. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Co pro Vás chystá Apokalypsa 42?. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2016. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10128. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Co-pro-Vas-chysta-Apokalypsa-42?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:54