Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Je libo Volieru?

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FRIDAY FX - VOLIERA
pátek 15. dubna 2016 23:00
(konec +- sobota 16. dubna 2016 06:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
Všechno to začlo v roce 2011 v klubu Sankeys v tehdejším Si Haslinově domácím prostředí Manchesteru. Následně se svým labelem Electronique (kde se vyskytují umělci jako Rhadow, Jef K, Dhaze, Okain, Moises, Proudly People, Vince Watson, Martinez, Detlef a další) objel celou Británii včetně Londýna, Leedsu, Birminghamu a dále pak klub Space na Ibize, kluby Watergate a Tresor v Berlíně, Brazílii, Barcelonu, Amsterdam, Winter Music Conference v Miami a mnoho dalších. V současné době žije v Berlíně a u nás vystoupil poprvé na úspěšné party Mikro Berlin.

http://soundcloud.com/si-heslin-82

Tyler Brunton je další nadějný Berlínský DJ, který u nás bude mít premiéru na party Voliera.

http://soundcloud.com/tylerbrunton

Roma Rai začal s djingem v roce 96 v kladenském klubu 19. Brzy poté se však jeho pole působnosti přesouvá do Prahy a to především do klubu Roxy kde po čase získává residenci na dlouhou dobu úspěšné klubové noci Zen a následně se stává pořadatelem další velmi úspěšné noci - Flow. Dnes Roman inklinuje k velmi rozmanitým setům, od deep hypno music až po pozitivní melodie a funky rytmy. V dnešní době je Roman znám především také jako producent. Má za sebou takové počiny jako oficiální remixy pro americkou grammy oceněné duo Deep Forest, či legendárního britského dje Dannyho Howelse. Remixoval také jména progresivní scény jako Sultan, Moussa Clarke, Vibrasphere, Add2Basket atd. Jeho originální produkce vychází především na labelu Solstice. Mimo to vyšly jeho tracky na labelech Tribal Vision /Czech Republic /, Existence /Canada/, Vibrating Balance /Australia/, Millenium /Germany/, Groovezone /Japan/ Sickwatona /Argentina/, Dumb /Sweden/ a na dalších. Oblíbenost jeho tunnes u známých světových djs jenom dokazuje přítomnost Romanova tracku Thinking of Suzanne v prémiovém Essential Mixu z Music Konference v Miami v setu dje Omida 16b, či častý výskyt jeho tracků v setech top 100 světových dj jmen. Jeho kompletní tvorbu si každý může poslechnout na http://pro.beatport.com/artist/roman-rai/5698

Lucas Hulan momentálně pracuje na remixech pro zahraniční projekty a na svém novém I Love You Babe EP kde by měl být i zahraniční remix od londýnského producenta. Na přelomu dubna a května se chystá na několik hraní v Berlíně. Vzhledem k jeho působení 20 let na scéně jako DJ chystá velkolepou oslavu a připravuje také mini open air Mystic Rave 2016.

http://soundcloud.com/lucashulan

Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!
Rezervace stolů a informace: info@radostfx.cz nebo +420603193711
.
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 9. 4. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Je libo Volieru?. Vychytané.cz. [Online] 9. 4. 2016. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10107. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Je-libo-Volieru?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:54