Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Saturday FX – Classix s Loutkou a Biodanem

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SATURDAY FX – CLASSIX
sobota 9. dubna 2016 23:00
(konec +- neděle 10. dubna 2016 06:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
Michal Maudr aka DJ LOUTKA se původně učil na automechanika. Postupně se dostal k práci diskžokeje, i když to dlouho nebylo hlavním zdrojem jeho obživy. Začínal na začátku 90. let v pražském klubu Bunkr, poté prošel klubem Futurum, kde se věnoval především kytarovým a new wave projektům, nakonec skončil ve velkém klubu Roxy. Byl důležitou osobou v prvním housovém uskupení České republice s názvem ToMaMiv. Spoluzaložil agenturu Roxydust House Factory (později Roxydust), spolu s Jaroslavem Krampolem a Petrem Hoškem zahájil tradici párty v Kulturním domě Ládví. Inspiraci hledal u zkušenějších kolegů z Berlína, Belgie a Amsterdamu. Na zahraničních cestách působil ve významných klubech. Hrál po boku světových DJ jako Carl Cox, Darren Emmerson, Silicon Soul, Terry Francis, DJ Sneak aj.

DJ Loutka
http://soundcloud.com/dj-loutka

DJ Biodan představuje dje, který se nikdy neřídil módními hudebními trendy, ale zároveň byl vždy otevřený k novým vlivům elektronické hudby. Byl odchován underground house music a dlouhodobě si utvářel vlastní hudební názor na pojetí taneční muziky. V tuto chvíli využívá k hraní všech 4. kanálů co klasický mix nabízí. Hraje dynamický house, tribal a technouse s prvky techna, okořeněný různými acapellami, samply, loopy, a bootlegy, které i často vytváří na živo z originálních písniček, spojením několika skladeb dohromady. Hraje s vášní pro hudbu a jeho jediným cílem je dát publiku co největší potěšení z tance. V současné době je i často ke slyšení se saxofonistou Filipem Markesem, nebo Bongomanem Rafaelem, popřípadě s oběma dohromady, kteří jeho mixu dodávají další rozměr.

DJ Biodan
http://soundcloud.com/djbiodan

Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!
Rezervace stolů a informace: info@radostfx.cz nebo +420603193711
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 3. 4. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Saturday FX – Classix s Loutkou a Biodanem. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2016. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10104. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Saturday-FX-–-Classix-s-Loutkou-a-Biodanem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 18:02