Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Saturday FX – Classix se Sanny a Pavlem Bidlo

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SATURDAY FX - CLASSIX
sobota 2. dubna 2016 23:00
(konec +- neděle 3. dubna 2016 06:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
DJ Sanny se poprvé začal zajímat o taneční elektronickou hudbu někdy kolem roku 1997, kdy ho velmi ovlivnily hudební pořady na místních rádiích Triangl a Delta. O dva roky později ovlivněn časopisem Tripmag, serverem Techno.cz a atmosférou první party definitivně propadá kouzlu vinylových desek. Jeho první DJské pokusy záhy probíhají na počítači, posléze na řemínkových gramofonech Tesla. V začátcích hraje především techno i díky přátelství s DJs Dahem a Gingerem, kteří ho podporují deskami z obchodu Nula2.Během tohoto období je pravidelným návštěvníkem parties po celé ČR a tím si také rozšiřuje svůj hudební obzor o další styly. Kromě v té době populárního techna je to především house v podání DJs jako např. Martin Haberland, Loutka nebo Pavel Bidlo, který ho oslovuje. V této době objevuje styl, který se označuje jako funky deephouse a jemu definitivně propadá v roce 2003 po vystoupení DJe Funa na Svojšicích, které je pro něj dodnes nezapomenutelným zážitkem. Sanny si již stihnul zahrát na spoustě zajímavých akcí po klubech v celé ČR i na Slovensku po boku svých oblíbených DJs jako jsou např. Pavel Bidlo, Fun, Pat Heart, Vilém, Lumiere, Skipworker, Dan Cooley, Da Sunlounge, Kinky Movement a spousty dalších. Kolem roku 2006 vytvořil Sanny DJskou dvojku s DJem Efectivem, se kterým hráli především taneční funky house. Po jejich rozchodu se v roce 2009 dává dohromady s libereckým AndrewemJ se kterým vytvořil seskupení DeepDrink, pod kterým dodnes hrají, pořádají parties a produkují hudbu. Jejich společné sety se vyznačují především kombinací nu-disca, deephouse, funky a jackin houseu. Snaží se především o to, aby se návštěvníci klubu ani chvilku nenudili a svými sety chtěji co nejvíce bavit publikum pozitivní energií. I přesto, že AndrewJ zkouší štěstí za kanálem La Manche, jim nic nebrání nadále občas spolu hrát a produkovat. Sannyho v současné době můžete nejčastěji slyšet v libereckém klubu Experiment.

DJ Sanny
http://soundcloud.com/dj-sanny


DJ Pavel Bidlo je na české taneční scéně opravdovým pojmem. Neskutečně charistmatický člověk s "lookem" Johna Lennona (Pokud by se o Lennonovi natáčel film, Pavel by byl určitě jedním z žhavých adeptů na hlavní roli). DJ, ale především také producent, který se dokázal již před mnoha lety prosadit na tak významném labelu jako je Yoshitoshi, pro který si ho vybrali samotní Deep Dish v době své největší slávy! Po mnoha letech prožitých v zámoří se Pavel Bidlo vrátil zpět do Čech, aby nám znovu ukázal, že je opravdovým mistrem, šamanem, který vás dokáže jako málokdo provést svým vnitřním světem nálad a pocitů. 

DJ Pavel Bidlo
http://soundcloud.com/pavelbidloPřijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!
Rezervace stolů a informace: info@radostfx.cz nebo +420603193711
Klub a restaurace Radost FX, Bělehradská 120, Praha 2, 120 00

Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 27. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Saturday FX – Classix se Sanny a Pavlem Bidlo. Vychytané.cz. [Online] 27. 3. 2016. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10103. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Saturday-FX-–-Classix-se-Sanny-a-Pavlem-Bidlo
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:00