Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Letní tlení Vypsané fiXy

Letní tlení je výraz pro líné letní nicnedělání, Letní tlení je píseň z alba Brutální všechno. Letní tlení je návod, jak ekologicky prožít léto podle Vypsané fiXy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Letní Tlení
čtvrtek 18. srpna 2016 21:00
(konec +- pátek 19. srpna 2016 04:00)
Střelecký ostrov
Praha (CZ)
Letošní rok je pro Vypsanou fiXu koncertním rokem. Momentálně jede své „Fixyho klubík tour“ a jejich diář je plný až do konce roku. Ale vždy je k tomu nějaká přidaná hodnota, na kterou jsou jejich fanoušci zvyklí a s každým rokem očekávají, co nového Fixa vymyslí. Letos tomu nebude jinak a už od května přichází Letní tlení.

„Letní tlení je kromě názvu naší písně zároveň i představa, jak by mělo vypadat léto u vody, prostě relax,“ říká zpěvák kapely Márdi. „My jsme šli ale ještě dál a termín Letní tlení se stalo názvem pro naše další aktivity, které pořádáme. Začínali jsme s malým festiválkem „Uganda“, z nějž se stal postupem času regulérní festival s názvem On the Road, a který loni oslavil desáté výročí. Náš bubeník Pítrs si zase vymyslel PodolFest a nesmíme zapomenout na pardubické Zámkohraní a akustické Každej chvilku na španělku.“ Všechny zmiňované akce mají buď ekologický, nebo charitativní podtext a nás baví, když se to všechno povede. Ale je fakt, že už to dá poměrně hodně práce. Přesto chceme letos vytáhnout paty z našeho pardubického kraje a míříme do Prahy, na Střelecký ostrov, kde se 18. srpna odehraje největší akce našeho Letního tlení. Bude to jednodenní festival, s programem pro rodiče s dětmi, proběhnou loutková divadélka, zahraje naše kapela Mixle v piksle, která se tak poprvé v historii setká na pódiu s Vypsanou fiXou, workshopy, ekologické dílničky a další. Dokonce snad mohu prozradit, že dorazí i oblíbený Tonda Obal, který je naším guru v třídění odpadu a přiveze sebou spoustu her, soutěží a atrakcí pro malé i velké. No a to vše vyvrcholí minimálně dvouhodinovým koncertem Vypsané fiXy – prostě Letní tlení u vody.“

Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě a na:
www.vypsanafixa.cz
htt://www.facebook.com/events/990221951050804/

Dodal: Pavel Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 23. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Letní tlení Vypsané fiXy . Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2016. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10094. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Letni-tleni-Vypsane-fiXy--
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 12:12