Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Klára Vytisková pokřtí jako KLARA. svou debutovou desku v ROXY

Klára Vytisková aka KLARA. dokončila na konci minulého roku svou debutovou desku Home, která emotivně reflektuje stěžejní změny v jejím životě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
KLARA. 
středa 20. dubna 2016 19:00
(konec +- čtvrtek 21. dubna 2016 02:00)
Roxy
Praha (CZ)
Na jaře vyráží se svou novou kapelou na turné, které vyvrcholí Křtem v pražské ROXY. Jako předskokan vystoupí nová výrazná postava na scéně, Lazer Viking a po Křtu bude nekonečná afterpárty.

KLARA. je sólový projekt Kláry Vytiskové, frontmanky elektropopové kapely Toxique. Už na začátku roku 2013 začala v domácím studiu dávat dohromady první písničky a vyšla ven se singly Survival 
a Country Girl. Při dokončování desky se jí narodila dcera a tak sólový debut “Home" spatřil světlo světa až na konci listopadu loňského roku. Před vydáním zveřejnila duet se svojí sestrou Terezou aka Ednou Green - Home. Vydání desky provázel singl Forever, který složila Klára jediný jako čerstvá máma a křehce pojednává o zranitelnosti lidí, kteří hluboce milují. 
 


Domov byl pro mladou zpěvačku, která trávila posledních deset let ježděním s kapelou po světě, důležité téma. Změna, kterou nastavilo její manželství, mateřství a vlastní domov v ní vyvolala mnoho emocí a právě z nich poskládala písničky na tuto desku. Je v ní slyšet mimo jiné i severský elektro pop a soul, na kterém Klára vyrůstala.
  
Klára pokřtí svojí desku 20.4. podpořena živou kapelou v sestavě (Tereza Vytisková - synth/drumpad/voc, Matěj Belko - bass/guitar/voc, Adam Koller - drums/drumpad a Jan Aleš -keys/synth).  Jako support vystoupí kapela jednoho šikovného kluka, jeho kytary a kompu - Lazer Viking. Koncertem křest nekončí, jako DJ nastoupí Klářina kamarádka Anche Er a dj Mr.Moustache, který Kláře povedeně zremixoval píseň Survival, bonus track z desky Home.

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 23. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Klára Vytisková pokřtí jako KLARA. svou debutovou desku v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2016. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10093. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Klara-Vytiskova-pokrti-jako-KLARA.-svou-debutovou-desku-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 13:33