Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Selah Sue dvakrát v České republice

Belgická nadžánrová hvězda Selah Sue je v Čechách velmi oblíbená. Svědčí o tom i předchozí vyprodané koncerty. Tentokrát do České republiky zavítá hned dvakrát.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SELAH SUE
úterý 3. května 2016 21:00
(konec +- středa 4. května 2016 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Již 3. května se představí v pražském Roxy a o den později, 4. května, v brněnském Sono Centrum v rámci série Excelent Jukebox. Vstupenky na oba koncerty v rozmezí 650 - 750 Kč půjdou do prodeje 21. března v 10:00 na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Selah Sue patří mezi umělkyně, které se nebojí plout mezi žánry. Její skladby z debutového alba Selah Sue jsou omamným koktejlem soulu, funku, jazzu a reggae. Na druhé desce Reason z loňského roku přidala navíc vlivy současné urban music, trip hopu a housu. Zdánlivě nesourodou směsku spojuje enormně silný vokál a výsledek je zkrátka uchvacující. Natolik, že o Selah Sue mluví pozitivně velikáni jako Prince, CeeLo Green nebo Robin Hannibal. Právě producent Kendricka Lamara spolupracoval se Selah Sue na jejím posledním albu a pomohl jí najít originální cestu, která je novátorská, ale zároveň samoúčelně neexperimentuje. I přes zdánlivou složitost se Selah Sue daří album převést do skvělých živých vystoupení, o čemž se mohli čeští fanoušci několikrát přesvědčit ať už na klubových nebo festivalových podiích.

EN-
SELAH SUE (BE) twice in the Czech Republic
3. 5. 16 Roxy, Praha
4. 5. 16 Sono Centrum, Brno
Multigenre Belgian star Selah Sue is in the Czech Republic almost at home. All her past shows were sold out and now she is returning with two shows in a row. First one will take place in Roxy, Prague, on May 3rd and second one in Sono Centrum, Brno, a day later on May 4th as a part of Excelent Jukebox series. Presale for both shows starts on Friday March 21st via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro. Tickets are available for 650 and 750 CZK.

Selah Sue is an artist who is not afraid to cross genres. Her music on debut album Selah Sue is wonderful mixture of soul, funk, jazz and reggae. She added influence from contemporary urban music, trip hop and house on her recent album called Reason. This may look chaotic but Selah Sue's mighty vocal is joining all these influences in one piece that is simply amazing. Her music is so strong that even big names as Prince, CeeLo Green or Robin Hannibal are spreading word about her. And it was Robin Hannibal, Kendrick Lamar's producer, who was working on Selah Sue's last album as well and helped her to find original sound that is innovative yet not experimental without purpose. Regardless Selah Sue's music seems complicated, the young artist is able to perform it live with drive and never ending energy. All previous club and festival shows proved that already.
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 20. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Selah Sue dvakrát v České republice. Vychytané.cz. [Online] 20. 3. 2016. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10080. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Selah-Sue-dvakrat-v-Ceske-republice
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:07