Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Letošní Apríles na vlně rocku a crossoveru!

Žižkovský festival Apríles se v sobotu 23. dubna vrátí na Parukářku. Studenti oboru Arts Management Vysoké školy ekonomické v Praze pro vás připravili již 6. ročník, letos s tématem žižkovských ulic.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apríles 2016
sobota 23. dubna 2016 14:00
(konec +- neděle 24. dubna 2016 02:00)
Parukářka - park
Praha (CZ)
Téma se samozřejmě částečně odrazí i v hudebním programu. Jako první se na podiu představí žižkovská kapela Wild Tides. Po nich se můžete těšit na brněnské rockové trio Rattle Bucket a vrcholem večera, nikoliv však závěrem, budou crossoveroví Cocotte Minute, kteří se v loňském roce po delší pauze vrátili na českou hudební scénu a kteří s novou deskou zažívají úspěšný comeback. Celý večer pak zakončí mladí a nadějní česko-slovenští John Wolfhooker, kteří v současné době pracují na svém druhém albu.

Kromě hudebního programu se mohou návštěvníci těšit i na bohatý a velmi zajímavý doprovodný program - komentované prohlídky bunkru Parukářka, které byly v loňském roce velice žádané a úspěšné, žižkovské divadelní seskupení Old Stars, Cink Cink Cirk s jejich novocirkusovým představením či výstava kultovních komiksových kreseb Mártyho frky. Na odpoledne připravili program pro děti například rodinné centrum Nová trojka nebo ateliér Kroužek.

Apríles je neziskový festival, který původně vznikl jako praktická seminární práce studentů Arts Managementu Vysoké školy ekonomické v Praze. V roce 2014 se přestěhoval ze Stromovky na žižkovskou Parukářku a začal se postupně zaměřovat na specifickou žižkovskou kulturu a rozmanitost tamního života. Vytváří tak specifický lokální festival jak pro rezidenty, tak návštěvníky této neobyčejné pražské čtvrti.

Další informace naleznete na www.apriles.cz nebo na https://www.facebook.com/apriles.praha/.
Fred
(Fred Durst)
pátek 18. 3. 2016 13:32
Durst, Fred. 2016. Letošní Apríles na vlně rocku a crossoveru!. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2016. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10077. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Letosni-Apriles-na-vlne-rocku-a-crossoveru!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:48