Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Duplex Night | Metro Zlín | pátek 28. března 2008 - rozhovor

Již jen hodiny nás dělí od startu klubové události měsíce ve zlínském Metru, kde v pátek 28.3. proběhne noc prestižního pražského klubu Duplex! Hlavním lákadlem bude jistě vystoupení známé tváře legendárního DJ Ronnyho, který se nyní představí v roli residenta jednoho z nejznámějších českých klubů. Právě tuto osůbku jsme požádali o krátký rozhovor před akcí.
Přidat na Facebook


Ahoj Romane, jaké pocity máš před páteční Duplex Night ve Zlíně? Pokud nepočítáme hostování na Dirty Dancing, je to tvá první vlastní akce po pěti letech v rodném městě.

Zdravím všechny do Zlína! Mé pocity se dají shrnout čtyřmi slovy: "Už se nemůžu dočkat!" Zcela vážně, moc se těším na tuto akci a na všechny známé i nové tváře! Jsem velmi rád, že Zlín dostal nový impuls v podobě tohoto skvělého klubu. Na první naší akci s Tommy Rogersem a Peetem v Metru bylo plno a já se těším, že si tuto skvělou atmosféru zopakujeme.

Po tak dlouhé době se jistě stalo ve tvém životě a kariéře spousta věcí, přibliž nám jak se žije v Praze a co je u tebe nového?

Kde začít... Můžu říct, že rozhodně nelituji, ikdyž začátky v novém městě nebyly jednoduché. Díky skvělým lidem, které kolem sebe mám jsem vše zvládnul. Jsem hrdý a zároveň vděčný, že jsem dostal příležitost hrát v nejlepších klubech jako je Mecca, Duplex, Fabric, Abaton nebo ve Studiu 54. Po mém odchodu ze Zlína jsem i hodně cestoval. Před rokem jsem měl možnost hrát v síti rakouských klubů Nachtschich po boku báječného Preziosa, absolvoval jsem několik akcí s leaderem Royal Gigolos DJ Tysonem a poslední rok byl pro mou kariéru opravdu zlomový.
Bylo pro mne velkou ctí hrát například na světově nejůspěšnější noci Home Of La Troya v klubu Mecca, kde hrál resident klubu Space Ibiza - DJ Oliver. Úžasné byly ale i akce s Lee Daggerem (Pacha London) ve Fabricu, s italským projektem La Scala nebo nedávno s Arnem Costem. Co se týče mých ostatních aktivit, věnuji se podnikání a promotion činnosti pro několik klubů - nově i právě pro zlínské Metro, do kterého vkládám velké naděje!

Zmínil jsi spolupráci s klubem Metro, prozradíš co se chystá do budoucna?

Určitě! Klub Metro dostal možnost prořádat exklusivní akce klubů Duplex, Mecca a Studio 54, na kterých představíme ve Zlíně skvělé české DJe a performery.
Samozřejmě se můžete těšit i na další Dirty Dancing s Tommy Rogersem a Peetem. V červnu se navíc můžete těšit i na jedno překvapení, ale to zatím prozrazovat nebudu. Kromě těchto akcí ale také usilovně pracujeme na běžném programu, abychom lidem nabídli něco navíc. Máte se rozhodně na co těšit.

Hrát v takových klubech je jistě velká čest, jak na tebe působí pražská klubová scéna.

No víte, konkurence je tady obrovská a člověk se můsí velmi snažit aby svou pozici obhájil a samozřejmě aby si ji v první řadě vybudoval. Duplex, který je mým domovským klubem je orientován na zahraniční klientelu, a pokaždé zde čeká jiné složení publika. Mecca je dle mého názoru nejlepším českým klubem z pohledu produkce. Pokud nakouknete do programu, pochopíte. Hvězdné line-upy a nejznámější klubové noci z celého světa jsou zde samozřejmostí a jistě stojí za to tam jít! Studio 54, kde jsem začal hrát nedávno je specifický typ klubu.
Otevírá v 5 hodin ráno, ale akce zde jsou úžasné. Skvělá atmosféra od začátku do konce, pro DJe je to ráj. Kolem tohoto klubu koluje řada fám a pomluv, ale věřte, že tohle je místo, kde zažijete ty nejlepší mejdany.

Zpět ale k Duplex Night v Metru. Na co se mohou návštěvníci těšit?

Tak určitě skvělá muzika, atraktivní tanečnice a ve Zlíně velmi oblíbený performer Milan Saxo Strnadel. Na začátku zahraje skvělý DJ Pietri z klubu No.6 Uherské Hradiště, který je pravidelným hostem na mých nocích v Duplexu. všem doporučuji, přijít co nejdříve - bude to stát za to! A po půlnoci už to rozjedeme na plno . Přivezu také odměny v podobě nových CD a Duplex karet, se kterými máte vstup do klubu zdarma a slevu 30% na barech. Klub bude opět slavnostně nazdoben a na ty nejrychlejší čekají welcome drinky!

Poslední otázka směřuje k tvému dlouhodobému působení v MusicLandu A, jak vzpomínáš na tyto časy?

Velmi rád vzpomínám, nakonec neuvěřitelných 7 let v tomto klubu - to jsou tisíce skvělých zážitků! Byl to kus mého života a strávil jsem ho s báječnými lidmi, láskami a přáteli. Přes všechny nové zážitky, které si z akcí vozím bude staré áčko a lidi kolem něj tím nejkrásnějším obdobím mé kariéry, na který budu vždy vzpomínat s úsměvem.

Přejeme ti za redakci mnoho úspěchů v další kariéře a na závěr nás pozvi na nějakou další akcičku, kde tě můžeme slyšet!

Já děkuji za rozhovor a určitě bych rád všechny pozval 26.4. do ostravského Fabricu, kde u příležitosti narozenin DJ Peeta proběhne speciální Dirty Dancing s vynikajícím hostem. Tím bude anglický DJ a producent Alan-X. Kromě něj samozřejmě Tommy Rogers & Peet no a na začátku a konci i moje maličkost! Není to tak daleko a rozhodně bude stát za to.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 27. 3. 2008 15:40
Prachař, Štěpán. 2008. Duplex Night | Metro Zlín | pátek 28. března 2008 - rozhovor. Vychytané.cz. [Online] 27. 3. 2008. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1007. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Duplex-Night-|-Metro-Zlin-|-patek-28.-brezna-2008---rozhovor
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:49