Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Degustace z hrnců kapely Noisy Pots!

Live nahrávka skladby „Hit me“ čerstvě na YouTube.
Přidat na Facebook
Dvě „bicí soupravy“ složené ze všeho ostatního, jen ne z bubnů a jedny klávesy se spoustou krabiček. To jsou Noisy Pots, stále oblíbenější kapela, která právě vydala nový live záznam s názvem „Hit me“, inspirovaný písní Get Ur Freak On od Missy Elliott! V loňském roce slavila kapela úspěchy na Narozeninách Bandzone a Roxy, festivalu United Islands of Prague, na podzim si na několika koncertech zahráli před Tata Bojs a letos se na ně fanoušci mohou těšit na Colours of Ostrava i několika Majálesech.

Trio se skládá z drummerů Emila Machaina a Jakuba Tenglera spolu s klávesistou Michalem Šupákem. V roce 2015 vydali debutovou desku Home Alone, kterou pokřtil uznávaný producent Jan P. Muchow. Singly Gastronomy a Flowers se chytily na Radiu 1 a Expres FM, kde je posluchači mají stále v oblibě. Kapela tvoří svěží a originální hudbu, kterou sama nazývá jako DIY KITCHEN ELECTRO. Důvod je jednoduchý, bubny vyměnili za hrnce a nejrůznější nádoby.

Skladba Hit me na debutovém albu není, protože ji kluci hráli převážně jen na ulicích Berlína a dalších evropských měst. Stala se však u fanoušků tak oblíbenou, že se rozhodli ji nahrát a pustit oficiálně do světa. A proč zrovna Missy Elliott? „Když jsme začínali jako duo s Emilem, tak jsme měli jen pět hrnců a zkoušeli jsme známé melodie, které by na ně šly zahrát. Náhodou ty intervaly byly stejné jako ve skladbě Get Ur Freak On a tak to celé vzniklo.“ říká Jakub Tengler, jeden z bubeníků.

Noisy Pots se dostali do veřejného povědomí jak u fanoušků, tak u pořadatelů. Proto se letos představí na Colours of Ostrava, Majálesech v Olomouci, Ústí nad Labem, ale uvidíte je i v Brně a dalších českých městech. Na jaře kapela plánuje také vlastní koncert v Praze.
Live záznam zde:Profil kapely
www.noisypots.com
www.facebook.com/noisypotsmusic

Dodala: Barbora Pangrácová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 11. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Degustace z hrnců kapely Noisy Pots!. Vychytané.cz. [Online] 11. 3. 2016. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10042. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Degustace-z-hrncu-kapely-Noisy-Pots!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:36