Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Červený pavouk v kinech!

Thriller inspirovaný příběhem jednoho z nejmladších sériových vrahů na světě. V kinech od 24. března.
Přidat na Facebook
"Chtěl jsem být a byl jsem katem lidí. Užíval jsem si svou práci. Ničeho nelituji. Kdybych mohl, vraždil bych dál." – Karol Kot alias „upír z Krakova“

Sériový vrah, který se stal legendou. ČERVENÝ PAVOUK. První celovečerní film světově proslulého polského režiséra dokumentárních filmů Marcina Koszałky.

ČERVENÝ PAVOUK nahlíží hluboko do zákoutí lidské mysli a zkoumá její podivnou schopnost odsuzovat hrůzné zločiny a současně uctívat jejich pachatele – tak film charakterizuje Dwight Casimere z The Times Weekly.

Mladý, milý, pohledný slušný, z dobré rodiny, úspěšný sportovec, reprezentant ve skoku do vody - Karol Kremer. Zdá se, že mu v Krakově roku 1967, nechybí vůbec nic. Až na to, že neprojevuje žádné emoce. Prázdno, nic ho neupoutá, vším je znuděn, nic ho nezajímá. Až do chvíle, dokud nepřijde na místo činu doslova pár vteřin poté, co je spáchána vražda malého chlapce uprostřed pouťového veselí. V tento okamžik vstoupí do Karolova života ČERVENÝ PAVOUK. Tajemný sériový vrah, který se stal legendou.Filipa Pławiaka, který ztvárnil roli Karola, charakterizuje The Holywood Reporter: „25-tiletý Pławiak je ve své druhé hlavní roli v kariéře úchvatný. Má všechny předpoklady stát se v budoucnu evropskou hvězdou a má podobně ostré rysy, které kdysi charakterizovaly mladého Edwarda Nortona nebo Ryana Goslinga."

Film ČERVENÝ PAVOUK byl představen v Čechách už vloni na MFF v Karlových Varech a na dalších prestižních filmových festivalech (Chicago, Arras, Haifa, atd.).

Distribuční premiéru však bude mít nyní, v rámci prestižního Febiofestu, 24. března.

Po filmu RUDÝ KAPITÁN se jedná o již druhou producentskou spolupráci mezi polskou producentkou Agniezskou Kurzydło (MD4) a českým producentem Viktorem Taušem (Fog’n’Desire).

Do Prahy jej přijedou osobně představit hlavní představitelé: Marcin Koszałka, Filip Pławiak, Julia Kijowska a Agnieszka Kurzydło.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 11. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Červený pavouk v kinech!. Vychytané.cz. [Online] 11. 3. 2016. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10041. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cerveny-pavouk-v-kinech!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:33