Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Velký knižní čtvrtek již za týden

Ještě týden si budou muset počkat nedočkaví čtenáři na čtrnáct novinek, které opět přinese jarní Velký knižní čtvrtek. U knihkupců je najdou ve čtvrtek 17. března.
Přidat na Facebook
Nabídka tentokrát zahrnuje deset zahraničních novinek od autorů, jako jsou, mimo jiné, Kate Atkinsonová, Paula McLainová, Robert Littell, Ben Aaronovitch, Simon Mawer či Abnousse Shalmaniová a čtyři tuzemské od autorů zvučných jmen, jako je Michael Žantovský, Alice Horáčková, Petra Dvořáková a Aleš Palán.

Stejně jako v uplynulých letech tak i tentokrát se v rámci akce uskuteční různé slevové akce, které vyhlašují jednotlivá knihkupectví (podrobný seznam naleznete zde http://www.velkyctvrtek.cz/knihkupectvi.htm) a samozřejmě nebudou chybět ani tradiční setkání a autogramiády s českými autory zastoupenými v jarní nabídce a to 17. března v Městské knihovně v Praze na Mariánském náměstí a 24. března v Knihovně Jiřího Mahena v Brně. Pořady bude moderovat redaktor České televize Petr Vizina. Začíná se vždy od 17:00 a vstupné je zdarma. Všechny tituly Velkého knižního čtvrtku bude možné zakoupit na místě za zvýhodněnou cenu.

„Rád bych pozval příznivce kvalitní literatury jak do knihkupectví, tak i na naše akce do knihoven. Za dobu trvání Velkého knižního čtvrtku se z těchto setkání staly stálice, které si našly své pravidelné návštěvníky,“ říká za pořadatele Ctirad Fuchs a dodává: „Vlastně se dá říci, že letošní jarní Velký knižní čtvrtek již odstartoval. Tento týden ho pomyslně zahájila svou návštěvou České republiky íránsko – francouzská spisovatelka Abnousse Shalmaniová, jejíž autobiografický román Chomejní, Sade a já je také součástí jarní nabídky. Autorka se během svého nabitého programu také setká se svými příznivci a to v Praze a Pardubicích.“

Dodal: Pavel Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 10. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Velký knižní čtvrtek již za týden. Vychytané.cz. [Online] 10. 3. 2016. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10040. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velky-knizni-ctvrtek-jiz-za-tyden
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 22:57