Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Víte, kde nejlíp seženete ženskou k sexu? Přeci na Městké policii! ;)

Možná takhle někdo poradil jednomu 42 letému chlapíkovi z Lesní čtvrti ve Zlíně :) Samozřejmě, neseženete, ale to, co se stalo v úterý před 4tou hodinou odpoledne fakt stojí za to :)
Přidat na Facebook


Tisková zpráva MP Zlín (Šárka Škubalová):

"V úterý krátce před 16tou hodinou se na tísňovou linku MP Zlín několikrát obrátil 42letý muž z Lesní čtvrti. Uvedl, že se rozhodl skoncovat se životem a jde umřít do lesa. I přes skutečnost, že tento muž je osoba strážníkům velmi dobře známá pro své časté oznamy o údajné chystané sebevraždě, byla k místu jeho bydliště vyslána hlídka.

Strážníci dotyčného muže podle předpokladu nalezli nikoliv v lese, ale na zahradě u domu. Vzhledem k tomu, že se muž nacházel v podnapilém stavu, byla u něj provedena orientační dechová zkouška, s výsledkem 2 promile alkoholu v organizmu.

Hlídkou mu bylo nabídnuto zkontaktování s odborným lékařem, který by mu mohl pomoci, což však razantně odmítl. Na dotaz strážníků, co by mu tedy pomoci mohlo, odpověděl, že potřebuje ženu k sexu. Vzhledem k tomu, že tuto službu mu hlídka MP Zlín skutečně zařídit nemohla, místo opustila.

Dotyčný muž pak poté uskutečnil ještě dalších 11 hovorů na tísňovou linku. Vzhledem k tomu, že tyto hovory vykazovaly porušení zákona o elektronických komunikacích, bude toto jeho jednání předáno příslušnému úřadu k projednání. Zde mu hrozí pokuta až do výše 100.000,-Kč."

Stejně tak, jako Městká policie Zlín, i my jen připomínáme, že v případě prokázání zneužívání tísňové linky se kdokoliv vystavuje trestnímu stíhání ;)

I když možná by asi teď byla nařadě otázka, jestli přeci jen nerozšířit služby veřejných činitelů.. To by pak byly daně, radši ani nepomyslet ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 27. 3. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Víte, kde nejlíp seženete ženskou k sexu? Přeci na Městké policii! ;). Vychytané.cz. [Online] 27. 3. 2008. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1004. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vite,-kde-nejlip-sezenete-zenskou-k-sexu?-Preci-na-Mestke-policii!-;)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 03:22