Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Návod, jak se nezhroutit a být po čtyřicítce konečně dospělá

Vychází román "Jak být dospělá" od Emmy McLaughlin a Nicoly Kraus.
Přidat na Facebook
Příběh ze současného New Yorku napsala autorská dvojice Emma McLaughlin a Nicola Kraus, která se proslavila před pár lety románem (a posléze i filmem) Holka na hlídání.

I ve své nejnovější knize, která právě dnes vychází pod názvem JAK BÝT DOSPĚLÁ v edici Romantika nakladatelství DOMINO, autorky zpracovávají téma, které je dennodenním chlebem celé řady žen: přemíra povinností, odpovědnosti... a zároveň pocit, že tohle se už fakt nedá zvládnout.

Budeme svědky jednoho roku života, během kterého se hrdinka Rory McGovernová naučí, jak se ze všeho nehroutit, jak se postavit na vlastní nohy a hlavně - jak být po čtyřicítce konečně dospělá. Protože náš věk nevypovídá vůbec nic o tom, jestli jsme už dospělí…Z originálu How To Be a Grown-up jej přeložila Dagmar Kubíková.

JAK BÝT DOSPĚLÁ, Emma McLaughlin & Nicola Kraus
Když chodila Rory McGovernová do sedmé třídy, usmíval se na ni z plakátů v pokojíčku Blake Turner, dětská herecká hvězda. Když se s ním o deset let později sešla na studiích na vysoké umělecké škole, platonicky ho milovala. Když si ho o dalších deset let později odvážela k sobě domů nočním taxíkem, připadala si jako ve snu. Když ale o dalších deset let později vychází najevo, že Blakeova herecká sláva poněkud bledne a na účtě chybí pro rodinu s dvěma dětmi peníze, musí se Rory z krásného snu probudit.

Talentovaná fotografka se pouští do práce na plný úvazek. V novém digitálním lifestylovém časopise jí ale šéfují dvě dívky, co sotva vyšly ze školy. Blake ji uraženě opouští a Rory zůstává na všechno kolem dětí, práce i domácnosti úplně sama. Musí stíhat vodit děti do školy, chystat oslavy, vymýšlet úspěšné pracovní foto projekty, odrážet dvoření o sedmnáct let mladšího přítele své nadřízené i nekonečné otázky rodičů, jak to s jejím manželstvím bude dál. A na synově fotbalovém tréninku může každý víkend přemýšlet, proč si ostatní ženy dokázaly vybrat muže, kteří se o rodinu postarají… Třeba sympatického Joshe.

Dále v březnu v nakladatelství DOMINO vychází:
NESLYŠNO, Richelle Mead, edice VAMPÝŘI & NEW ADULT

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 9. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Kniha: Návod, jak se nezhroutit a být po čtyřicítce konečně dospělá. Vychytané.cz. [Online] 9. 3. 2016. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10032. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Navod,-jak-se-nezhroutit-a-byt-po-ctyricitce-konecne-dospela
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 01:13