Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Filmi Tomáše Vorla nyní zdarma!

Tomáš Vorel se stane prvním český producentem, jehož filmy budou do konce roku na internetu zdarma - nyní zveřejnil Vejšku
Přidat na Facebook
Režisér a producent Tomáš Vorel pokračuje v novém trendu umísťování svých dříve natočených filmů na internet zdarma. Už tak učinil v případě snímků Gympl, Ulovit miliardáře a Skřítek. První z nich má na YouTube už téměř milion a půl zhlédnutí. Nyní je pro filmové fanoušky takto dostupná i Vorlova Vejška: https://youtu.be/-XEZHTXmJ68. Zdarma je dostupný také FotoSoundTrack: http://youtu.be/-xoHmyhn3m4.Film Vejška, který vidělo před dvěma lety v kinech 160 tisíc diváků, si po své televizní premiéře letos v únoru připsal dalších 940 tisíc diváků. Dokonce tak předstihl i televizní sledovanost kultovního Gymplu (899 tisíc v roce 2010), na který Vejška volně navazuje.

Hrdinové Vejšky Kocourek (Tomáš Vorel jr.) a Kolman (Jiří Mádl) jsou oproti Gymplu dospělejší, Vejška je dramatičtější a kamera rychlejší. V širokoúhlém obrazu dostává více prostoru i magická Praha. Na filmu spolupracoval režisér Tomáš Vorel přímo s lidmi z reálné graffiti scény. Scénář tak napsali společně český streetartista Pasta Oner a Tomáš Vorel, hudbu k filmu složil Mike Trafik, autorem rapu k filmu je Vladimir 518. Ve filmu si zahráli i Eva Josefíková, Jakub Kohák, Zuzana Bydžovská, Jan Kraus nebo Ivana Chýlková, v epizodních rolích Petr Čtvrtníček, Václav Marhoul a samotný Tomáš Vorel.

„YouTube je naprostý fenomén, pomalu se stává hlavním distribučním kanálem současného světa. Proto nyní takto zveřejňujeme i Vejšku. A vytvořili jsme ještě nový tvar, který nazývám FotoSoundTrack, což je čtyřicetiminutová koláž fotografií, hudby, písní a dialogů z filmu. A na podzim chystám na YouTube vypustit všechny své 'Cesty' (Cesta z města, Cesta do lesa, Z města cesta). A do Vánoc 2016 tam budou k dispozici všechny moje filmy. Stanou se tak společným vlastnictvím všech lidí na celém světě. Kdykoliv a kdekoliv k dispozici. O co se marně snažil komunismus, tak já dokážu pomocí kapitalistického kanálu YouTube,“ žertuje Tomáš Vorel.

Gympl: http://www.youtube.com/watch?v=p5YDzxao4vE
Ulovit miliardáře: http://youtu.be/gTBlZFAOLnA
Skřítek: http://youtu.be/GQM8AfsQ91w

Dodala: Martina Chvojka Reková
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 6. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Filmi Tomáše Vorla nyní zdarma!. Vychytané.cz. [Online] 6. 3. 2016. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10025. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Filmi-Tomase-Vorla-nyni-zdarma!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 06:10