Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poletíme? velí v novém klipu Běž dál!

A chystají se na společné turné s Wohnout
Přidat na Facebook
Ač zatím poslední řadové album Poletíme? Turbošansón vyšlo už takřka před rokem a půl, stále žije veselým životem v uších a duších fanoušků, stejně jako na koncertech stále populárnějšího divokého ansámblu okolo frontmana Rudolfa Brančovského. Sedmičlenná kapela nyní svou čtvrtou řadovku připomíná také dalším videoklipem. Vznikl k závěrečné skladbě Běž dál a Poletíme? jej představují těsně před začátkem společného turné s Wohnout.“Píseň Běž dál je velice oblíbená a především na koncertech si ji lidé přejí. Chtěl jsem se k ní teď vrátit a dát jí pohyblivé obrázky které by jí nesly vodami internetu,” vysvětluje Rudolf, proč si pro čtvrtý klip z alba Turbošansón Poletíme? vybrali právě Běž dál.

Videoklip, který hned v úvodu přehledně představuje celou kapelu, zaujme svou vizuální čistotou. Stejně jako v případě prvního klipu z alba Turbošansón k písni Mimochodem, i Běž dál natočili Ondřej Kurčík a Pavel Brichta za společnosti Magic Pictures, přičemž tentokrát vyměnili hudební klub za nahrávací studio.

“Pronajali jsme si hudební studio Na orlí v Brně. Chěli jsme vytvořit dojem živé nahrávky, i když každému je jasné, že to je píseň z desky. Cílem bylo natočit něco obyčejného, něco kde by si nás lidé mohli co nejosobněji prohlédnout,” dodává Rudolf a hned přidává k dobru i aktuální novinky z tábora Poletíme?

“Novinek je několik. Začali jsme pracovat na společném programu s třicetičlenným mužským pěveckým sborem Láska opravdivá. To znamená, že několik koncertů Poletíme? odehrají v jejich doprovodu. Zpívají s námi refrény a různé melodické linky a naše síla se sčítá. Něco jako Alexandrovci ale v Poletíme?, takže ne-ruském stylu. Kromě toho odehrajeme během jara 13 koncertů jako hosté kapely Wohnout v rámci výročního turné SLADKÝCH 20.”

Celkem během letošního jara absolvují Poletíme? 19 koncertů a kromě Wohnout a sólových vystoupení si zahrají také se Zrní (18. 5. v Trhových Svinech). V létě se pak chystají mimo jiné na putovní festival České hrady.cz Více info k aktuálním koncertům najdete v přiložené tiskové zprávě nebo na webu kapely zde: www.poletime.info/koncerty/

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 2. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Poletíme? velí v novém klipu Běž dál!. Vychytané.cz. [Online] 2. 3. 2016. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10008. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Poletime?-veli-v-novem-klipu-Bez-dal!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:22