Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vokální kvintet Pentatonix se vrací

Virální senzace Pentatonix se po dvou letech vrací do Prahy. Čistě vokální kvintet zavítá v rámci The World Tour 2016 do pražského Fora Karlín 9. června 2016.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PENTATONIX (US)
čtvrtek 9. června 2016 21:00
(konec +- pátek 10. června 2016 04:00)
Forum Karlín
Praha 8 - Karlín (CZ)
Jako speciální host vystoupí americká dvojice Us The Duo. Limitované množství vstupenek bude v předprodeji od 3. března v 11 hodin na webu fource.cz O den později v 11 hodin bude zahájen předprodej i přes GoOut.cz a Ticketpro. Cena vstupenky je 790 Kč.

Skromné základy kapely založili tři přátelé již na škole. Tehdy se blýskli coverem Telephone od Lady Gaga, který zaznamenal první úspěch na youtube. Prorazit se jim však povedlo až v roce 2011 díky vítězství v americké talentové soutěži, kvůli které se původní trio rozrostlo na kvintet. Pomocí vlastního hlasového rozsahu a beatboxu začali přezpívávat ty nejznámější hity a chrlili jedno úspěšné video za druhým. V současné době má jejich kanál přes deset milionů odběratelů a videa více než 1,4 miliardy zhlédnutí. Kapela získala několik zlatých a platinových desek, všechna jejich alba se dostala do Top 5 nejprodávanějších alb podle Billboard a za svou hudbu získali i dvě prestižní ocenění Grammy. Jejich koncerty a turné jsou beznadějně vyprodané kdekoli na světě. Z tour po Severní Americe vznikl dokument On My Way Home, který umožňuje fanouškům proniknout i do zákulisí náročného muzikantského života.

Phenomenal PENTATONIX (US) are coming back to Prague
9. 6. 16 Forum Karlín, Prague
The viral sensation Pentatonix returns to Prague after two years. A capella quintet will stop in Forum Karlin on June 9th 2016 within their The World Tour 2016. American Us The Duo will perform as a special guest. Limited amount of tickets is going on sale on March 3rd at 11 am via fource.cz General onsale starts a day later, March 4th, at 11 am via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro. The ticket price is 790 CZK.

The band was founded by three friends at school. They first made a cover of single Telephone by Lady Gaga, which brought first success on youtube. However, they got much bigger attention after winning an American talent contest in 2011. That is also why the original trio expanded to a quintet. Using only their own vocal range and beatbox, they started making remakes of famous hits and released one succesful video after another. Their channel currently has over ten million subscribers and their videos more than 1.4 billion views. Pentatonix got several gold and platinum records, all their albums reached Top 5 best selling albums by Billboard and they also won two prestigious Grammy Awards. Their shows and tours are sold out world wide. There is a documentary movie On My Way Home that shows behind the scenes from their North American tour.

Zdroj: Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 2. 3. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Vokální kvintet Pentatonix se vrací. Vychytané.cz. [Online] 2. 3. 2016. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=10004. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vokalni-kvintet-Pentatonix-se-vraci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 17:31